Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srác azt mondja, haver...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác azt mondja, haver vagyok, akkor az biztosan azt jelenti, hogy nem jövök be neki? (16L)

Figyelt kérdés
2013. márc. 12. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Lehet hogy csak maszkulin alkat vagy.
2013. márc. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát az nem valószínű...
2013. márc. 12. 15:08
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A haver az haver, és nem barátnő, vagy barátnő jelölt. Ettől még lehet hogy bejössz neki, és másképpen gondolta amit mondott.
2013. márc. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Leket hogy szépnek tart, de csak mint barát " haver"

ezt ne is roncsd el, sztem

bár kitudja mit hoz a jövő

baráti körömben volt hasonló szitu, másfél éve együtt vannak, régóta barátok :))

csak az van hogy nm merik egymást megbántani, de nm az igazi!

2013. márc. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Hol voltal mikor az eszt osztottak?:)
2013. márc. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Miért?
2013. márc. 12. 15:14
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

ma 15:13

Pont előtted állt a sorban, csak neki még jutott belőle.

2013. márc. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, mondtam már ezt én is olyan lánynak, aki mondta mielőtt találkoztunk volna, hogy nem párt keres. Szóval haverként is állok hozzá e miatt, de eltudnám képzelni egyébként, hogy legyen köztünk valami. :)
2013. márc. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Aladárkiss ***** válasza:
Ez azt jelenti nem nőként tekint rád tehát nem kezdeményezne veled párkapcsolatot.
2013. márc. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!