Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Több ezredik kérdés lesz, de fontos lenne, mert már nem tudom mit higgyek, elegem van.

Szóval van egy fiú, akivel kb. 3 hónapja ismerjük egymást, de csak köszönőviszonyban vagyunk. Eléggé megtetszett, és azt vettem észre az elmúlt 1-1,5 hónapban, hogy -a barátnőmmel egész jóba vannak- odajön hozzánk beszélgetni, viszont hozzám nem igen szól, csak 1-2 szót. Ha látjuk egymást mindig köszön, mosolyog. Én ezt nem vettem semminek, eddig átlagos minden. A barátnőm szerint viszont tetszem neki, mert előtte nem jött oda beszélgetni stb. (viszont a barátnőmmel beszélget, nem velem) Ma pedig láttam a folyosón, mosolygott, de épphogy csak rápillantottam, aztán köhécselt, erre odafordultam, felbiccentette a fejét, szemöldökét (nem tudom máshogy írni:D) és mosolygott, mire én visszamosolyogtam. Na ezt már én is érdekesnek találtam. De nem akarok reménykedni, hogy aztán mégse lesz semmi belőle.

A barátnőm folyton azt mondogatja, bejövök neki, de ennyiből szerintem még nem jön le ez.

Szóval, szerintetek, mi a véleményetek?

L



2013. márc. 12. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekelnéd,teperne érted.
2013. márc. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ugyanezt gondolom én is, köszönöm!
2013. márc. 12. 18:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz beki de kérdezd meg tőle,vagy ha nem mered kérd meg a barátnődet. Sok sikert :) !
2013. márc. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
menj oda hozzá és beszélgess vele kettesben, lehet hogy csak annyira tetszel neki hogy zavarba van melleted és fél lépni :D
2013. márc. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 hallode válasza:
100%
elsőre ne hallgass, mai fiúk félősek kicsit lányokkal szemben, szerintem arra vár, hogy oda menj hozzá beszélgetni. Menj oda hozzá és kérdezősködj arról mit szeret csinálni stb. Magyarul amire te vagy kíváncsi:D Én például szeretem ha egy lány jön oda hozzám beszélgetni. Remélem tudtam segíteni:D
2013. márc. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A barátnőm is azt mondja, menjek oda hozzá, beszélgessek vele. De én is nagyon félős vagyok, ha a közelemben van zavarban vagyok, de ugyanakkor keresem a társaságát. Szóval nem tudok rávenni magam.:S
2013. márc. 12. 19:06
 7/7 anonim ***** válasza:

próbálj vele valahol beszélgetni, de ne direktbe, hanem úgy mintha véletlenül lenne

ha arra gondoltál, hogy talán a barátnőd jön be neki, ezt sem lehet tudni

igaz a fiúk egy része fél a lányoktól, nem tudom miért

viszont aki akar valamit, azon az látszik is

így a helyzetből fogod látni, melyik igaz N

2013. márc. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!