Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hát nem szánalmas az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát nem szánalmas az ilyen nő? Mire jó az ilyeneknek ez? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy nővel,hónapokig beszéltünk.Elég sokszor találkoztunk.Ha nem találkoztunk akkor napi szinten tartottuk a kapcsolatot és minden kis dolgát,nyügét,búját bánatát,örömét elmondta nekem és megosztotta velem.Nyílván bejöttem neki mert akkor nem találkozott volna velem többször is.Nem egy városba laktunk,de sokszor mentem hozzá.Meghívtam vacsorázni,sétáltunk,beültünk iszogattunk,elmentünk koncertre stb.Egész jól elvoltunk és szerintem jó kis programokat találtam/találtunk ki és nem mellesleg gavallérként viselkedtem vele,amit szóvá is tett,hogy ilyen jól ritkán érzi magát vagy érezte.Dagadt is a mellem és jól esett hogy örömet tudok neki szereni ha találkozunk.Biztos hogy bejöttem neki mert akkor nem találkozott volna velem többször is,láttam rajta hogy jól érzi magát a társaságomba és jó kedvű nem megjátszós.Volt hogy fél napokat is együtt töltöttünk annak ellenére hogy 150 km-re laktunk egymástól.Aztán egyszer csak valami történt,előző nap minden ok volt,volt hogy ő hívott engem hogy hogy vagyok,de olyan is volt hogy én őt,vagy sms-t küldtünk egymásnak.Egyik nap hívtam,de nem vete fel a telefont,hát mondom biztos dolga van,bár akkor hívtam amikor mondta hogy többnyire feltudja venni.3 óra múlva ismét nem vette fel a telefont,utoljára felhívtam este de akkor sem.Mondom itt valami nem stimmel.Aztán másnap belépek a facebook-ra mert ott is szoktunknéha levelezni,mondom írok neki egy üznetet,hát azt veszem észre hogy törölt az ismerősei közül!Hirtelen szóhoz sem jutottam,aztán tudatosult bennem hogy ennek annyi.Mai napig nem értem miért történt ez?Hiszen jól megolvtunk és előző nap is jó kedvűen válltunk egymástól.Ez 2 hónapja történt de a mai napig bánt a dolog hogy hogyan tud egy ember így viselkedni akivel napi szinten megosztja veled a gonjait,örömét,bánatát.Egyszer csak szó nélkül le lép...utánna hívtam rá 2 hétre aztán a hívott szám már nem volt kapcsolható.A facebookon még fent van,de még onnan is letíltott hogy írjak neki üzenetet és csak az tud neki aki ismeri.Milyen dolog ez?
2013. márc. 2. 16:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Persze yílván talált esetleg mást ott helyben.De akkor is milyen dolog ez?Hiszen sok dolgot csináltunk együtt és olyan dolgokat is megosztottunk egymással amit nem mindenkivel tesz az ember.(Párszor volt szex is)
2013. márc. 2. 16:20
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ennek nagyon "visszamentem az expasimhoz" szaga van.
2013. márc. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen emberek, nem is kevesen, mint ez a lány. Annak örülj, hogy párszor megdugtad, ez maradjon meg, mint szép emlék.
2013. márc. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A nők ilyenek, napraforgók...
2013. márc. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 intrepid ***** válasza:
Hát valami üzenet, hogy mi az ábra, akkor nem tünne akkora tahónak a szememben. Ezzel, viszont hogy bemutatkozott, hogy milyen is ő valójában, megkönnyítette a felejtést számodra. Lépjél tovább.
2013. márc. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ex lesz ott a képben.

szakítás után én is próbálkoztam mindenféle pasival, próbáltam kierőltetni magamból szerelmet más iránt, új kapcsolatot hogy felejtsek... gondoltam hogy úgy évek után majd összejön.

volt több pasi is akivel programokat csináltunk, jól kijöttünk, egyikkel majdnem összejöttem

hát nem csörög a teló, hív az ex, hosszú idő után?

és én röpültem a karjaiba dugipartnernek, a másik szerencsétlent aki meg ott küzdött 2 mp alatt elfelejtettem.

nehogy azt gondolod hogy a csajnak is könnyű, valamikor hiába erőlködik valaki hogy túllépjen mással, nem megy.

le lehet pontozni de őszintén leírtam hogy van ez így

ne törődj többet vele, keress mást

2013. márc. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

ma 16:50


Nem látom benne a logikát hogy vissza repüljön az exhez,miközben az többször is megcsalta,mivel ezt mondta is nekem.Bár az ilyen meg is érdemli a kapca szerepét...

Amúgy nem pontozlak le ezért,de azért minimum egy üzenet hogy bocsi ne keres mert....legalábbis bennem lenne ennyi gerinc és volt is,mert én is voltam fordított esetben.Tényleg nem tűnt erőltetettnek és megjátszósnak,őszinte volt és vidám.Jó ez ember ismerőm és egyből észre veszem ha valaki csak próbálja magára erőltetni.

2013. márc. 2. 16:57
 8/12 anonim ***** válasza:
vonat elé feküdt és nem akarta hogy rosszul érezd magad emiatt
2013. márc. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De mind ezek ellenére őszintén szólva én is valami ilyesmire tippelek,vagy esetleg több vassat tartott a tűzben és egy helyivel jött össze,akivel többet találkozgatott mint velem.Én valami ilyesmi dologra gondoltam.Persze az exes verziót sem zárom ki,de mivel mondta hogy megcsalta az ex,nem is egyszer,így nem tudtam elképzelni hogy ekkora hülye legyen ő és ekkora kapca,de hát ha ez van akkor meg is érdemli a sorsát...
2013. márc. 2. 17:01
 10/12 anonim ***** válasza:

Az előzőnek... nem mással kell túllépni az volt pasin. Elég szemét dolog, arra használni valakit, hogy segítsen elfelejteni egy másikat. Akkor kezdj új kapcsolatba ha teljesen kiléptél az előzőből...

De soha nem értettem, ezt a "visszamegyek az exhez" dolgot. Mit gondolsz x-edszerre jobb lesz? Nektek tényleg teljesen mindegy, mit csinálnak veletek, csak hazudjon eleget, amit el tudsz hinni...


A kérdezőnek pedig: ne keress logikát a női nemben. Ők se tudják mit miért csinálnak, csak megteszik... A legszomorúbb, hogy ezt még ők is elismerik. Emlékezz a szép dolgokra, amit együtt csináltatok. Annak pedig örülj, hogy nem egy mélyebb kapcsolat kialakítása után tette meg.

24/F

2013. márc. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!