Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első autó, több csaj?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első autó, több csaj?!

Figyelt kérdés
Főleg lányok válasza érdekelne, mégpedig arra, hogy számít nektek az, hogy egy srácnak van autója 20 évesen, ez előny lehet csajozás szempontjából?
2013. márc. 12. 19:29
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
30%

úh je impoonállál csak... összeszedsz 20 nöt és kb ugyanennyi nemibetegséget, mert feltételezem, hogy azok a csajok akik csak a kocsid márkajelzésétől nedvesednek be, bizonyára egy rendes jol szituált racionális értékrendekkel megáldott müvelt hölgyek egytől egyig.

Csak aztén felmerül bennem az a "perverz" kérdés, hogy az ilyen lépcsöházi Travolták, mi a francot fognak csinálni az életben, mikor apuka meg anyuka nem lessz már ott, hogy fogják a kezét.

Mondjuk más tollával könnyü ékeskedni... Sok sikert...

2013. márc. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

na most mire akarod használni

arra éjszaka vízpart mellett dugjál? arra jó

amúgy nem N

2013. márc. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
xD ez jó volt, most töltöm a 20-at és hát tudod, most még nagy szám egy autó, ezért érdekelt csak, egyébként nem hiszem hogy a velem egy idős lányok mondjuk tegyük fel a suliból nemi betegek lennének mind, és egyébként sem dugok meg mindent ami mozog de azért kösz! :D
2013. márc. 12. 19:43
 14/28 A kérdező kommentje:
Ja! És kimondta, hogy én más érdemeivel szeretnék villogni, minden egyes forintért dolgoztam!
2013. márc. 12. 19:45
 15/28 anonim ***** válasza:
24%
Tudom, hogy most le fogtok pontozni de nekem nőként igenis fontos, hogy a pasinak legyen kocsija. Nem muszáj saját, hogy villogjon lehet családi is de mivel vidéken élek máshogy nem is nagyon tudnánk találkozni. Nekem is van, nem is tudnám elképzelni az életem nélküle. Engem a tunning világa is érdekel a kocsim nem egy használati eszköz hanem mint egy családtag, lelke van, nagyon szeretem. Hasonló gondolkodású férfit szoktam keresni :) Olyan jó beülni mellé és élvezni, hogy megyünk valamilyen szinten lehet villogásnak tünik de én ezt nagyon szeretem. Nem a kocsi miatt bukom rá de jó ha van nálam biztosan plusz pont. :)
2013. márc. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Na! Végre egy normális válasz :)
2013. márc. 12. 19:59
 17/28 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem itt nem kifejezetten csak a kocsi a lényeg.


Azzal, hogy valakinek van kocsija 20 évesen, azzal azt tudja sugallni, hogy jobb módú a többieknél.

Egy kocsi átlag fenntartása havi +30ezert jelent. (és a törlesztő ha van)


Ha erre ő teremti meg a pénzt (legen az akár egy 16 éves autó is)

Akkor is tehetősebb mint a kortársai!

De ah a szüleitől kap kocsit és segítik a fenntartását, akkor is ott vagyunk, hogy jómódú és van erős háttere.


Persze autót bárki vehet törlesztőivel.

De akár tetszik akár nem, az autó egy státusz szimbólum mivel sokba kerül a fenntartása.

És valljuk be, legyen az férfi vagy nő, az hazudik aki nem akarna magának olyan párkapcsolatot, akinek biztos a megélhetése!

Szóval ebből fakadóan kicsit könnyebb neki párt szeretni viszont nem csak ezen múlik a dolog.


A lényeg:

Attól, hogy valakinek van autója még lehet akkora paraszt, hogy nem állnak vele szóba!

2013. márc. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Ez így igaz!
2013. márc. 12. 20:06
 19/28 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nekem mint nőnek egy Matizom van ami nem igazán egy tekintélyt parancsoló autó :) de volt olyan hónap hogy 2 azaz kétezer forintot költöttem rá azt is benzinre. Jó mondjuk szerencsém is volt mert az ex pont autószerelő volt igy az időszakos javitásokat olcsón megúsztam.

Viszont sok olyan embert ismerek akinek amúgy nincsen sok pénze sőt a kocsiján kívül semmije (van akinek állása se) előfordul, hogy inkább nem eszik de a kocsijára rárakatja amit akar. Ez életérzés, egyfajta fanatizmus akár csak a motorozás :D

Sufnituningos kis gépek, a gazdájuk szakmunkás de nem számit!!

2013. márc. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

+ 0 val több csajom van autó után, mint autó előtt. szóval kicsit se érdekli őket.


Annak meg aki családtagként kezel egy használati tárgyat, annak javasolnám hogy keressen fel egy pszichológust, de sürgősen!

2013. márc. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!