Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első autó, több csaj?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első autó, több csaj?!

Figyelt kérdés
Főleg lányok válasza érdekelne, mégpedig arra, hogy számít nektek az, hogy egy srácnak van autója 20 évesen, ez előny lehet csajozás szempontjából?
2013. márc. 12. 19:29
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
41%

A lényeg meg kimaradt xD Ezzel azt akartam mondani, hogy nekem eszembe sem jutna anyagi hátteret tippelni a kocsi alapján mert szerintem baromira csalóka!

Akinek nincs kocsija sokkal jobb anyagi helyzetben élhet mint akinek van. Szóval a státusszimbólum dolog max az sznob felsőtízezer arisztokrácia körében jelentős szerintem.

2013. márc. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Mint írtam autót bárki vehet.

mint ahogy azt is hogy:

Attól, hogy valakinek van autója még lehet akkora paraszt, hogy nem állnak vele szóba!


Rengeteg okból lehet az embernek gépjárműve.

Ez a munkakörülmények és a hobbitól egészen a (rengeteg pénzem van, nem tudom mit kezdjek vele)-ben bármi kiválthatja.

Akkor is egy státust eredményez és több szabadságot kényelmet és rugalmasságot ad, mint egy városi, tömegközlekedésre kényszerülő embernek.



Azokat az előnyöket amiket az autó nyújt, az illető a párja is előszeretettel használja ki!!!

És ez az ami leginkább befolyásolható tényezőként lehet számításba venni.

2013. márc. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Ez így van nyilván előny ha van, de mindegy milyen. A Kispolák ugyanúgy elvisz A-ból B-be ahogyan a 7-es Audi. (és még a gatyám se megy rá az üzemanyagra)
2013. márc. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

ÉÉéééésss elérkeztünk az kérdésnek megint azon részére, hogy nem az autó márkája a fő szempont hanem, maga az autó megléte.


A kérdés: Első autó, több csaj?!



Ha azt vesszük alapul hogy egy emberről beszélünk aki normál esetben is képes a párkapcsolatra.

ha ezt az embert összemérnénk az autó megléte által nyújtott előnyökkel és anélkül.


Statisztikailag igazol lenne, hogy gépjárművel több párkapcsolatra tenne szert, (már csak a rugalmassága és mobilitása miatt) mint nélküle.

2013. márc. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Hónap végén veszek autót, majd leírom a tapasztalataim!:DD
2013. márc. 12. 21:26
 26/28 anonim ***** válasza:

Szia!


Erre én is kíváncsi vagyok.


1-2 éve még én is azt hittem, hogy az az igazi férfi, aki milliós autóban csücsül és hírből sem ismeri a BKV-t.

Aztán rájöttem, hogy az autó NEM = gazdagság/jólét.

Lehet, hogy van egy 2-3 milliós autója, közben meg úszik az adósságtól, de ugye jó autó az van, mert fontos a látszat.. nos az ilyen pasas kell a fenének. Az a pasi, akinek többet ér a látszat, mint az őszinteség, rosszabb mint egy pénzéhes nő. Sokkal rosszabb.


Meg olyan is van, hogy jó autója van, nem is hitelre, de közben meg egy szarrágó.


Meg olyan is van, hogy jól keres, de nincs autója, mert nincs rá szüksége...


Szóval az a lány, aki a márkára nedvesedik, meg is érdemli a csalódást.

2013. márc. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
aki családtagként kezeli az autóját annak nem kell felkeresnie semmilyen pszichológust sem!! én is teljesen egyetértek ezzel, nekem is a mindenem az autóm, féltem-óvom mindentől, nem szállítok benne sok embert nehogy letapossák és tilos benne enni és cigizni is! az autó drága dolog, meg kell becsülni. és ide is jöhet a lepontozás de számomra is autóval vonzó egy férfi, nem pedig a villamosmegállóban állva. Im sorry. úgyhogy mindenképp be fog jönni az autóvásárlás, én drukkolok neked Kérdező! :)
2013. márc. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. márc. 23. 18:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!