Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nálam van az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nálam van az, hogy ösztönösen elkönyveltem magamban a szép lányokat mindenfelé negatív jelzővel és emiatt kerülöm is őket? Más fiúnál is van így?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék megsérteni senkit sem, de nálam már így van, hogy egy szép, vonzó lányról nem tud valamiért semmi pozitív jelző bevillanni és hát ösztönösen kerülöm is őket, inkább kezdeményezek egy csúnyácska vagy átlagos lánynál, belőlük valamiért több pozitív tulajdonságot tudok kinézni elsőre.
2013. márc. 12. 23:19
 1/7 fospuska ***** válasza:
100%
nem feltétlen. de van oka az előítéletnek,de azért kivétel mindig akad.
2013. márc. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs kellő önbizalmad egy szép lányhoz,ezért.
2013. márc. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

Ha nincs ló, jó a szamár is?

Kb ezt csinálod...

2013. márc. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bennem is van valami ilyesmi, bár inkább a jellem alapján ítélem meg őket... - Például ha látok egy jó csajt az utcán, akkor őt nem ítélem el, mivel nincs rá okom.


De akiket ismerek látásból - egy iskolába járunk -, azoknak a jellemét elég egyszerűen meg lehet állapítani, hisz egyik másiknak lerí az üresség az arcáról, vagy hogy mekkora egy paraszt lehet, több megerősítést is kaptam olyanoktól, akik ismerik az illetőket...


Szóval ja, nem csak te vagy így, de alaptalanul ne ítélj el senkit. Én már úgy vagyok vele, hogy akin látom, hogy nem jönnénk ki egymással, már külsőre is, azt elkönyvelem negatívnak, hiába néz ki jól...

2013. márc. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nálam nincs én inkább a csúnyákkal vagyok úgy hogy megse akkarom ismerni még ha bunkó is vagyok de aki ellenszenves azzal nem fogok jópofizni meg minek ...
2013. márc. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csúnyácska? Átlagos? MIVAN?


Attól függ, ki mennyire ad magára. Egyébként a szép lányokkal szemben mindössze azért van előítéletem, mert:

1) Valószínűleg legalább 5-en udvarolnak neki

2) Bizonyára sokkalta tapasztaltabb párkapcsolatok terén, mint én, így eleve hátrányban érzem magam.


Hiába, nekem ilyen előítéleteim vannak, még akkor is, ha tudom, ez nem igaz minden kellemes kinézetű csajszira.

2013. márc. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne a külsejét nézzd, figyelj a viselkedésére, gesztusaira, beszéd stílusára stb, sokkal többet elárúl róluk. Vannak olyan nők akik még jól is főznek és jó feleségek a mellet hogy jól néznek ki.
2018. febr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!