Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mire gondoltok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mire gondoltok, ha egy jóképű, nagyon barátságos, jó humorú srác leszólít titeket?

Figyelt kérdés
Gondoltok arra pl, hogy "biztos minden csajjal ezt csinálja"?
2013. márc. 12. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen
2013. márc. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül.
2013. márc. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra, hogy defektes az ízlése, és kíváncsi lennék, hogy mi fogdta meg bennem, hogy leszólított :D
2013. márc. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki, de átfutna az agyamon, hogy ebből sportot űz. Ha nagyon sablonos dolgokat mondana, akkor nem érdekelne, de ha érezhetően miattam csinálja, mert tetszem neki és nem profi benne, ami azt sejteti, hogy minden nap ezt csinálja, akkor nagyon örülnék neki :)
2013. márc. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 picizsiri válasza:
Azt hogy tünjön el mert nem akarok vele foglalkozni!
2013. márc. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy valoszinüleg összetevesztett valakivel.
2013. márc. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"jóképű" "nagyon barátságos" "jó humorú"

Szerintem ez mind arra utal hogy a lányok kedvence és hogy a tulajdonságaival már sok lányt megkaphatott.

Én arra gondolnék, hogy biztos nem komoly dolgokra gondol...

2014. aug. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!