Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Wc para? Mit kezdjek ezzel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Wc para? Mit kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy a párommal már másfél éve vagyunk boldog táv-párkapcsolatban, havonta 2-3-4 napra vagy egy hétre találkozunk. Minden rendben köztünk sosem veszekedünk minden hülyeséget megbeszélünk, MÉGIS van egy nagy problémám. Mikor ittvan vagy én nála, nem tudok elmenni nagywczni. Tudom hogy nem kell róla beszélni csak kimenni és elintézni mégsem megy.. inkább visszatartom 1 hétig akár, mert tudom h ha eltünök 5-10 percre akkor tudni fogja mért vagyok kinnt annyi ideig és nem tudok ezzel a tudattal együtt élni :S Iszonyatosan szokott fájni a hasam emiatt, éjszaka meg felébredek arra hogy pukiztam akaratomon kívül és attól rettegek hogy ő is meghallotta (bár volt párszor h megvártam míg elalszik és akkor kimentem székelni mert már nem bírtam, de akkoris sírtam a wc-n mert szégyelltem magam h meghalotta esetleg a hangokat, aztán később rájöttem h wc papírral tompíthatok hangokat ):S a nagyobb mozgásigényű programokat is hanyagolom ha fáj a hasam emiatt és bizonyos ételeket is kerülök. ha úgyvan beveszek szén tablettát hátha jobban bírom... de ez nem állapot és nem hiszem hogy egészséges lenne :S a legroszabb az az egészben hogy ő sem megy el nálunk nagy wcre, tudom mert végig együtt vagyunk, és csak pisilni szokott. azt is mesélte hogyő pl nyilvános helyen (plázákban, koncerteken) nem tud még pisilni se, de másról már nem beszéltünk ebben a témában, pedig lehet ha látnám hogy ő lazán kezeli akkor nekem is könnyebb lenne az egész. Mit tehetnék hogy túltegyem magam ezen? előbb utóbb úgy is összeköltözünk akkor meg nem leshetem azt folyton hogy mikor megy el otthonról vagy ilyesmi...


21L



2013. márc. 13. 04:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
1 hétig visszatartani?Ez szerintem kamu
2013. márc. 13. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Most lehet hülyének fogsz nézni, de a megoldás egy dilidoki. Nekem is volt olyan ismerősöm, szintén lány/nő,

annyival eltérő volt nála, hogy ő csak otthon tudott el-

menni wcre. Sehol máshol. Csak a saját házában. És nem

lesz egyszerű, eltarthat évekig is, mire ezt túlléped!


Mindenesetre beszélgess el a barátoddal erről, mindenképp,

vegyél erőt magadon. Ha tényleg minden szép, meg fogja ér-

teni :)

2013. márc. 13. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a párod már furcsállja hogy nem jársz wc-re.Lehet azt kezdi hinni hogy alien vagy esetleg pelust hordasz.Felhoztad már a kakiszexet neki?
2013. márc. 13. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Úristen alien xD nem nem hoztam fel neki szerintem :D mondom h ő se megy el wc-re szóval nem hiszem hogy furcsállja, lehet ő is pont így van ezzel mint én csak ő sem tud róla beszélni :S

Első kommentelőnek : nem kamu, szerintem emberek közt is van különbség ki mennyiszer jár nagywc-re. Anyukám pl minen nap, van h nem is egyszer (sajnos a wc szobámmal szembe van és a kutya miatt nyitva van a szobám ajtaja úgy hogy hallom =/) én meg egyátalán nem szoktam minden nap ...

2013. márc. 13. 04:55
 5/20 anonim ***** válasza:

Senki sem szar rózsaillatút,még a plázapic*ák sem

A szarás az egy természetes dolog

Légfrissítővel adsz a szájának és akkor nem lesz annyira büdös

A barátoddal tényleg beszéld meg,előtte nem kéne szégyelned semmit,mertha igen akkor az nem őszinte kapcsolat


Tényleg ne csináld ezt mert ezzel iszonyatosan megszívod,de akkor meg már késő lesz ezen filózni.Ha nem akarsz feleslegesen bajt magadnak akkor ne tartsd vissza hanem menj szarni

2013. márc. 13. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Pedig egy kapcsolat onnantól kezdődik igazán amikor felavatod a párod wc-jét.Ilyenkor kellene évfordulókat tartani és virágokat adni egymásnak.
2013. márc. 13. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

ha egybe van a fürdő a wcvel,akkor mondd,hogy fürdeni mész

amúgy meg zarjatok be az ajtód

2013. márc. 13. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

én mindig is mondtam h egy kapcsolat nem akkor lép új szintre h pl első csók vagy sex...hanem amikor nyíltak mertek egymás előtt pukizni,mert akkor lesztek igazi pár:Dezt nem kell szégyelni mert fiú létemre én is cikinek tartottam régebben,,,és végülis most sem pukiznék egy olyan lány előtt akit csak max 2 hete ismerek...de egy bizonyos idő elteltével ez elkerülhetetlen:D

am sztem a srácnak kell elengedni az első galambot aztán már te is felszabadulsz ilyen téren és egymás ellen fogjátok csinálni XD a lényeg h ne add fel egy idő után minden magától fog történni!! sok sikert!! 22F

2013. márc. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Küld le tamponért/betétért a boltba, mert megjött, addig eltudsz menni.

Amúgy meg ha szereted, és össze költözésen is gondolkozol,

akkor gondolom egyszer szeretnétek gyereket is, szülésnél meg apás szülés.

Na'h ha szarni nem mersz előtte, akkor egy véres csúf kis békát,

véres nyálkás trutyiba kihorgásznak belőled az mennyivel jobb!?

Azt még látni is fogja, és nem csak hallani.

2013. márc. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
54%

"akkor egy véres csúf kis békát,

véres nyálkás trutyiba kihorgásznak belőled"

egy baba megszületését azért nem kellene össze keverni a szarással mert ez kicsit durva nem gondolod?egy baba az szent úgyanúgy mint a szülés!!

2013. márc. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!