Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szemez, és nem kapja el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szemez, és nem kapja el a tekintetét, akkor semmit nem érez?

Figyelt kérdés

Vagy csak bátor?

Vagy nem azért néz?


2013. márc. 13. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
F/L? mennyi idős? Mondjuk szemezni rezzenéstelen tekintettel elég ijesztő, lehet, hogy ő a Hasfelmetsző?
2013. márc. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem bántott még soha.

Én is rezzenéstelen arccal nézem,pislogok más nem, de nem félek tőle,és ezt nem láthatja rajtam.

De amúgy fiú->én lány

2013. márc. 13. 17:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem jelenti azt, hogy semmit sem érze, lehet, hogy így akarja mutatni, hogy igenis tetszel neki. Én így vagyok vele /F.
2013. márc. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor lehetséges,hogy inkább ez.:) Mert kissé gyanús:) De nem biztos,így annyira nem élem bele magam,csak egyszerűen jelenleg jól érzem magam a gondolattól:).
2013. márc. 15. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!