Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj ha nem érdekelnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha nem érdekelnek a nők? (nem vagyok bu. Zi). Egyszerűen jobban boldogulok velük mint nélkülük és csak dugásra kellenek. Ez baj hogy csak dugom őket?

Figyelt kérdés
2013. márc. 13. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha ennek ők is tudatában vannak. Hosszú távon ez azért változhat.
2013. márc. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocsi.Jobban boldogulok nélkülük mint velük:D
2013. márc. 13. 17:10
 3/10 anonim ***** válasza:

Mármint ezt úgy érted hogy valami fenntartásaid vannak a nőkkel szemben? Vagy úgy hogy nem tudnál elképzelni romantikus kapcsolatot velük?

Mert az még valamennyire érthető, de úgy egyébként annyira nem különböznek a nők a férfiaktól, hogy ne lehessen őket hosszú távon elviselni.


Ha tudják a szándékaid, akkor egyébként nincs túl nagy probléma.

2013. márc. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nincsenek fennt tartásaim velük szembe,egyszerűen csak dugni kellenek és semmi más.Sokkal jobban megvagyok nélkülük és csak dugni használom őket.Csak úgy álcázom mintha nem csak dugás lenne,a legtöbb be is szopja szerencsére.:D

Szóval elég sokáig fennt tudom tartania a látszat szerepét,de valójában csal lyukra játszom..

2013. márc. 13. 17:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Elég egy hernyó alak vagy akkor.
2013. márc. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szóval mondjuk hogy baráti kapcsolat alakuljon ki egy nővel azt elképzelhetetlennek tartod? Gondolom férfiakkal szoktál haverkodni, akkor mégis miért gondolod, hogy ez nőkkel annyira más?


Egyébként az alapján amit mondtál, igen ez már baj. Alapszabály, hogy nőt nem hitegünk.

2013. márc. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*hitegetünk.
2013. márc. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
a nők talán nem hitegetnek minket? csak így tovább kedves kérdező (Y) Like neked
2013. márc. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Senkit nem hitegetünk. Szemét alak az, nő vagy férfi, aki így csinál.
2013. márc. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Na kérlek ha te nem vagy biztos forrás akkor mégis ki? Kösz hogy elárultad hogy több nő hiteget férfi. Ezek tények. Nem tudok velük vitázni. Ne szórakozzunk már, mert valaki azt csinálja akkor már mi is tegyük? Azért mondtam, hogy nőt, mert én őket hitegethetném, de ettől függetlenül senkit nem hitegetünk.

Ne kezdjük már ezt az összes nő ribanc és mind csak átb*sz dolgot, mert ez csak annyira igaz mint hogy az összes pasi hímringyó és mind átb*sz.

Egyébként ha csak ezen az oldalon nézem, itt a legtöbbször pasiktól látom, hogy na most jól megmutattam a nőknek, hogy mi is tudunk k*csögök lenni.

2013. márc. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!