Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? (többi lent! )

Figyelt kérdés

Na szóval van egy fiú osztálytársam és ami azt illeti nagyon tetszik már kb.több mint egy éve (egyre jobban).A legjobb barátnőm szerint van mikor néz van mikor nem.....,és ami azt illeti órákon se egyszer volt hogy rám mosolygott,de néha meg felém se néz,szóval nem tom mit gondoljak. Bicajjal "járunk" álltalában suliba, pár nappal ezelőtt másik osztálytársam is reggel ott volt az köszönt de a kiszemeltem nem!-csak "sunyin" felém nézett és mosolygott.Ma egyszerre értünk be de nem köszönt.!(egyébként szinte mindig korán bent volt a suliba de mostanában kb.úgy ér be mint én.) Amúgy mivel 8.-osok vagyunk úgy gondoltam évvégén elmondom hogy tetszik nekem ,de elbizonytalanodtam+ő is oda jelentkezett ahova én!

-Szóval szerintetek tetszem neki?-vagysem?

-És szerintetek hogy tudnám vele közölni hogy tetszik nekem ?



2013. márc. 13. 21:32
 1/3 Etel néni válasza:
Ha itt kérdezed meg, sosem fog kiderülni. Egy fiatal srác olyan mint a pók, jobban fél tőled mint fordítva.
2013. márc. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
sztem ne itt ülj és várd a csodát hanem keresd a társaságát.de ne tapadj rá hiszen neki is kell személyes tér
2013. márc. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"Ugorj rá egy kicsit" én 13 éves vagyok vagyis 1 évvel fiatalabb nem azért jelentkezett abba a suliba de lehet hogy azért néz és mosolyog rád nem félj mond el neki ha "lekoptat" az azért lehet mert nem tetszik vagy mert nem akarja mindenki előtt ha elutasít akkor ne szomorkodj(mindenki leött de főleg ő elötte ne) mert lehet hogy csak nem áll készen majd írj a fejleményekről (minél gyorsabban átesel rajta annál jobb :DD
2013. márc. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!