Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek barátokat?...

Hogyan szerezzek barátokat? Igaziakat.

Figyelt kérdés

Fel fogok költözni Pestre suli miatt, nem igazán vannak barátaim, igaziak legalább is. Hogyan szerezzek barátokat új környezetben? 21 évesen még lehet barátokat szerezni? Úgy érzem ilyenkorra már mindenkinek megvan a baráti társasága, hát még a legjobb barátja akivel mindent megoszt, nekem ilyen nincs. Lehetséges még találni?

21/F


2011. aug. 26. 12:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Barátokat sosem késő találni. :)
2011. aug. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
nekem is egy van de vele nőttem fel.sajnos nehéz lesz igazit akkor ha hajnali 2kor hívod fel hogy,bajod van azonnal megy stb.....de sok sikert!de oda figyelj majd nehogy átcsessze az agyad!
2011. aug. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Legyél őszinte és fogad el őket olyannak, amilyenek.


Nekem 2 legjobb barátom van. Egyik leányzó (14 éve) másik srác (3 éve, munkatársam). Többiek, akikkel napi-heti kapcsolatban vagyok, sima barátok.


Barát és barát között is különbség van!

2011. aug. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A legjobb baráti társaság nálunk egyetemen alakult ki. Vagyis egyetemről ismerem azt a lányt és azt a fiút akivel összejárunk a párommal.

Ha tanulni mész, a csoporttársakkal megismerkedsz, egyből nem leszel egyedül.

Én is így mentem egyetemre, ma már mindenki "haver"...


21-L

2011. aug. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz manapság igaz barátokat találni. Az ember egy idő után sajnos mindegyikben csalódik...
2011. aug. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem késő barátokat szerezni és gondolom lesz még olyan aki úgy van vele mint te, hogy nincs "igazi" barátja,és ha találsz egy ilyen embert akivel egy hullámhosszon vagytok akkor kialakulhat mély barátság. Nekem sincs igazinak mondható barátom remélem az egyetemen majd szerzek egyet:)
2011. aug. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sokan lesznek úgy, mint te, hogy még nincs barátjuk Pesten... Majd egymásra találtok, csak légy nyitott, és rendes, és lehessen rád számítani, ne vágj át másokat, és ha így teszel, még igaz barátra is lehetsz, persze azok ritkák. De jó haveri társaságok biztos alakulnak majd...
2011. aug. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az a fura hogy én mindig nyitott vagyok, elfogadó és önmagam adom, valami még sem működik soha. Tudom hogy eléggé magamnak való fazon vagyok, de ha én elfogadok mást engem nem értem miért nem tudnak :S
2011. aug. 26. 12:48
 9/10 anonim ***** válasza:

Velem is ez a szitu csak én lány vagyok. A szaktársaim nagy része kolis, együtt lógnak, én helyben lakom egyedül megyek-jövök. Pedig próbálok nyitni, de ha egyszer ők együtt lógnak, és engem nem hívnak, hogy akaszkodjak rájuk???

Nem vagy egyedül, ha ez vígasztal.

21/L

2011. aug. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez nekem is ismerős...összejöhetnénk egyszer páran erről a fórumról :)
2011. nov. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!