Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a jelei, ha szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei, ha szeret?

Figyelt kérdés

Üdv!

14 éves fiú vagyok, és bele vagyok zúgva az egyik (lány) osztálytársamba. Érdekelne, hogy ebben a korban milyen jeleket adtatok/adtok, lányok, ha tetszett/tetszik nektek egy fiú? Hogyan beszéltek vele, hogy néztek rá, stb...



2013. márc. 14. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha harapdálja a szád szélét akkor tuti bejössz neki.
2013. márc. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Helo! :)

14 éves vagyok,és nekem tetszik egy srác az osztályból.Beszélni nem igazán merek vele,de ha mégis beszélek vele (valami totál semleges dologról,mondjuk házi...),akkor nem bírom ki anélkül,hogy ne mosolyodjak el,néha még vigyorgok is.Elég hülyeség,de ez van. XD Ha beszélek vele néha,akkor olyankor csak a szemeit nézem,és tisztára elpirulok,de próbálok normális maradni. XD Szóval úgy viselkedek vele is mint a többi sráccal (ha hülyülnek,én is hülyülök,szkandereznek,én is beszállok,verekedés van,akkor meg pláne beszállok! XD na,jó,senki sem bírja igazán az ilyen fiú lányokat,de ilyen vagyok XD ez van).Az udvaron amikor barátnőimmel dumálok,és észreveszem őt meg a haverjait,a barátnőm beszél hozzám,és szinte semmit sem hallok abból amit beszél,mert őt figyelem.Elég feltűnőnek hangzik,de mind1. :) Csak kár,hogy nem teszem neki. xD :( :)már rég tervezem,hogy bevallom neki,ha égek,ha nem,de akármennyire is bátor vagyok másban,ennél mindig berezelek. :/


14/L XD :D :)

2013. márc. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sztem jöjjetek össze a 3# csajjal:D
2013. márc. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret vagy ,ha szerelmes belé?nem mindegy! Én ha szeretek egy fiút akkor beengedem az aurámba (bár nem nagyon szeretem ,ha folyton bele mászik ,de ha ő ezt szereti:) ,esetleg ,ha beszélünk akkor megfogom a karját ,megölelem ilyesmik és ,ha próbálkozik(pl:átkarol, mindig hozzám ér akkor hagyom:)Viszont ,ha szerelmes vagyok belé akkor már több dolgot is megengedek neki(pl: derekamon legyen a keze), ha elbúcsúzunk akkor feltétlen megölelem és megpuszilom ,ha pedig átkarol énis ugyanezt teszem:) az a baj ,hogyha a csaj félénk akkor nem hiszem ,hogy meg mer puszilni vagy bármi ilyet tenni...de ,ha keresi a társaságod és mindig mélyen a szemed be néz akkor elég valószínű ,hogy tetszel neki:)
2013. márc. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!