Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szokhatok le erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szokhatok le erről?

Figyelt kérdés

sziasztok.. szóval a barna szemű pasik jönnek be meg a sötét hajúak és ha egy srácnak sötét haja van és világos (zöld de ink kék szeme) az nem tetszik, de a világos hajjal sem, vhogy nem érzem a férfiasságot benne.. szóval vannak olyan srácok akik udvarolnak nekem de ha barna lenne a szemük bejönne nekem akk érezném a vonzalmat, de komolyan olyan hülye vagyok.. erről hogy szokhatnék le?:D

16L ( kék szemű szőke hajú csaj xd)


2013. márc. 14. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:

ne kövesd az ideált nekem is van ideálom de nem utasítom vissza azokat akik teljesen másképpen néznek ki

ismerkedj meg velük minél jobban. vagy a másik megoldás az, hogy keresel barna hajú barna szemű pasit magadnak és akkor megnyugodhatsz:)

2013. márc. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
te hülye vagy xD
2013. márc. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem biztos, hogy le kell szoknod róla!

nekem pl. soha nem jöttek be a kigyúrt palik, mindig is a mackók tettszettek. Addig kerestem, még meg nem lett az én mackóm.

sztem te is keress addig, míg meg nem lesz a te barna szemű, sötét hajú lovagod!

sok hal van a tengerben, nem véletlenül mondják! ha olyan dolgokat akarsz megszokni, amik alapból nem tettszenek, akkor egyáltalán ne is válogass a pasik közül, csak állj le a legeslegelsővel és maradj vele örökre, aztán szokj meg rajta mindent, ami nem tettszik

Bocs ha bunkó voltam, nem akartam az lenni, csak hogy szokj le valamiről? vedd be a leszaromtablettát és hagyd figyelmenkívül

2013. márc. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mond neki cseréltesse ki a szemét.
2013. márc. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Te szemből ítélsz? erről szokjál le,

nem is érdekel milyen belülről? hát a férfiasság nem ott kezdődik, de majd rá fogsz jönni, de később N

2013. márc. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Körülöttem szinte minden csajnak a világos hajú és kék vagy zöld szemű pasik jönnek be. :D Hihetetlen, hogy létezik ilyen csaj, akinek elsősorban a sötét haj/szem tetszik. :DDD


20/F

2013. márc. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi baj. Zöldeskék szemű, világos szőkésbarnás hajú srácként engem is taszítanaka kék szemű lányok. :D
2013. márc. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!