Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mi a jobb? Nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi a jobb? Nagyobb fenék, kerek, nagyobb mellek, vagy kis fenék, de kis mellek?

Figyelt kérdés
Most 51 kiló vagyok, túl nagy a fenekem.széles,meg a csípőmön is egy kicsit.A melleimmel megvagyokazok kerekek.Gondoltam fogynék kicsit,meg letornázok a fenekemből,csak attól félek,akkor a melleimből is lemegy,azt nem szeretném. MOst akkor mi a jobb,szexisebb?

2013. márc. 14. 17:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
idefigyelj ha nekiállsz fogyni akkor mindenből fgosz nincs olyan h helyi fogyózás nem tudsz csak a seggedből, csípődből, hasadból fogyni hanem mindenhonnan vagy pedig sehonnan amúgy 51 kilogrammhoz nem javaslok fogyást így is kicsi a súlyod inkább csak egyszerűen menj el edzeni és szedj fel egy kis izomzatot azzal formásabb leszel és eleve több kalóriát is égetsz egy kis izomtömeggel egyébként ha diétázol nem feltétlenül zsírból fogynál ha nincs helyrerakva az étrended és lehet h még szarabbul is néznél ki mert elkezdenéd égetni a kevéske kis izomzatod is...
2013. márc. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
75%
Egy egész csöppet önképzavaros vagy szerintem. A számok alapján egyáltalán nem gondolom hogy nagy lehet a feneked.
2013. márc. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

mind1 csak a segge nagy legyen meg a combjai :D

F19

2013. márc. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

11. válaszoló vagyok itt egy illusztráció a súlyról meg az izomzatról, h mennyire befolyásolja a formát az izom :)

[link]

2013. márc. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a szexi: az egyik a melles-farost szereti, a másik a vékony-laposat. A harmadik a vékony-bögyöst, a negyedik a faros-laposat. Egy egészséges határon túl tehát tök felesleges ezzel foglalkoznod. Aki szeret az úgyis úgy szeret, ahogy olyan voltál, amikor megismert. A gáz az, ha a kapcsolat folyamán lényegesen megváltozol: elhízol vagy lesoványodsz. Ugyanaz az ember már nem biztos, hogy a lényegesen megváltozott külsődet el tudja fogadni és tetszeni fog neki. Ez alól az egyetlen kivétel a terhesség miatti megváltozás kivétel. De szülés után mindenképp érdemes visszanyerned az eredeti alkatodat.
2013. márc. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Mutass képet :P

2013. márc. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!