Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem tudom elfelejt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés
A nyáron volt egy srác, akivel "jártunk". Aztán összevesztünk és szakítottunk. Rámászott a legjobb barátnőmre még azon a héten, amikor szakítottunk, a barátnőm meg hagyta magát. Azóta már találtam új barátokat, van egy srác, aki tetszik nekem, de néha rám törnek a nyári dolgok. A srác azt mondta, hogy különleges lány vagyok, okos, szép, meg ilyenek, aztán kiderült, hogy ugyanezekkel bolondította a "barátnőmet" is. Néha rám jön egy ilyen hullám, és csak ezek járnak a fejemben. Hogy én tehetek róla, hogy nem vettem észre... Hogy minden szava hazugság volt. Ilyenkor úgy érzem, hogy egy rakás szerencsétlenség vagyok és napokig zokogok, nem szólok senkihez. Emiatt már bejött egy pár rossz jegy is. Képtelen vagyok tovább lépni. Időnként ez rám jön és csak magamba roskadva gubbasztok a szobámban, miközben a legjobb barátnőim próbálnak felvidítani. 1 hónapja elhatároztam, hogy nem fogok többet sírni. Ez jól is ment, de most megint rám tört ez az érzés és nem látom túl sok értelmét a dolgoknak. Úgy érzem, csak egy szerencsétlen balfék vagyok, aki mindent elszúr. Mit csináljak??? Előre is köszi a válaszokat...

2013. márc. 14. 17:34
 1/2 anonim válasza:
Le kéne zárni örökre...
2013. márc. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen... Tényleg le kéne zárni a dolgokat, csak nem tudom, hogy hogyan. Ha csak egy kicsi rossz dolog történik, pl. összekapok valami apróságon a barátnőimmel, már hatalmába kerít a múlt és napokig rágódok rajta. Nem tudom magam túltenni rajta...
2013. márc. 14. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!