Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem? Akar valamit tőlem?

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársam sokszor bámul az órákon, meg párszor hozzàm is ért. Valamikor direkt úgy helyezkedett, hogy hozzám tudjon nyúlni, meg amikor kérdezett is tőlem valamit akkor is. Meg több dolog is volt már, ami szerint tetszenék neki. De valamikor úgy érzem, hogy mintha utálna valamiért, kerülne, direkt nem néz a szemembe vagy nem szólna hozzám. Mert igaz, hogy legtöbbször mindig az egyik barátnőmmel vagyok szünetekben is, de attól odajöhetne nyugodtan, de inkább vagy a haverjaival van, vagy az osztály egyik k*rvájával. Az lenne a kérdésem, hogy ha egyértelmű jeleket tett felém, akkor miért nem jön oda hozzám, miért inkább az osztály k*rváival van, őket fogdossa meg puszilgatja?? Ha ők tetszenek neki, akkor miért csinálja ezeket velem? Más lányokkal nem csinálja ezeket, még a barátnőmmel sem, pedig őt régebb óta ismeri. Egyszer tök rendes, aranyos, máskor meg úgy tűnik mintha utálna. Lehet azért, mert én nem nagyon jelzek vissza, de ha ezeket csinálja, honnan tudjam, hogy most ki kell neki?! Értelmes, normális fiúról van szó.

16/l


2013. márc. 14. 18:36
 1/5 A kérdező kommentje:
*Meg csak nekem úgy szokott köszönni, hogy a szia után mondja a nevemet is, meg állandóan mindig pl megköszön valamit "köszönöm ...(nevem)". Vagy ha nekem jön, vagy máskor bocsánatot is úgy kér, hogy "ne haragudj (nevem)". Egy oldalon olvastam, hogy jelenthet valamit, ha állandóan a nevemet mondogatja, miközben más lánynak simán "odalök" egy kösz-t vagy még meg sem köszöni vagy bocsánatot sem kér.
2013. márc. 14. 18:40
 2/5 anonim ***** válasza:
Bánt, hogy nem te vagy a k@rvája? Menj oda hozzá és szólj neki. Mond, hogy neked is van olyanod mint az osztály k@rvájának, és kész is vagy használni. Mindjárt veled is lenne egy keveset. Persze csak akkor, ha nem vagy rém ronda.
2013. márc. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem az zavar, hogy ugyanazt csinálja, mint a többi fiú ezekkel a lányokkal, hanem hogy akkor miért viselkedik így velem. Először csak kicsit tetszett, majd ahogy feltűntek ezek a dolgok, egyre jobban "belehabarodtam", majd erre ezt csinàlja..
2013. márc. 14. 19:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szeva,

A srac valoszinu hogy beled van esve, es az erzelmi hullamok annak koszonhetoek, hogy nem mer egy ponton tovabb lepni. Ez azert van, mert meg nincs tapasztalata, es mivel beled van esve, fel hogy jol visszautasitod. Azert hulyul az osztaly kurv@javal, mert gondolom menozik a haverok elott. Amikor nem szol hozzad meg kerul, akkor gondolom azt azert csinalja, mert tudja hogy nem mer randira hivni vagy ilyesmi de nem akar szenvedni es megprobal kizarni teged, hiszen tudja hogy ugysem kaphat meg, hiszen eppen eleg jelet kuldott neked amit Te nem adtal vissza. Ne haragudj, de az hogy ha Te folyton a baratnoddel logsz az nem jo. Hogy menne oda? Foleg ha ot regebb ota ismeri. Mit mondjon?? Szia, hallod, bejossz nekem. Elhivhatlak randira? Te meg azt mondanad: hulye vagy öcsisajt? Na es meg a baratnod elott... Ahhh ez felejtos. Ha neked is bejon akkor szerintem lepj Te. Miert nem alakitod ugy a dolgokat hogy kettesben legyetek. Eleg lesz hozzaerned vagy belekarolnod.. Aztan ez batorsagot fog adni neki. De masok elott nem fog semmit csinalni. Az meg hogy a haverjaival csajokkal log a suliban, ahh.. Azzal ne torodj. (Amig nem jartok egyutt :D )

2013. márc. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

pontot az utolsónak

14/L

2013. márc. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!