Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti is ilyenek vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti is ilyenek vagytok vagy csak én vagyok fura? Normális ez?

Figyelt kérdés
Ösztönösen kerülöm a nagyon szép lányokat, nem is értem,, hogy miért, mert szépek és kívánom őket, de csak menéztem és megyek tovább, nem kezdeményezek náluk. Ellenben, ha látok egy csúnyácska nem tökéletes lányt, arra meg rámozdulok. Valahogy nem érzem úgy,hogy hozzáma szép lányok valóak, ha belegondolok, hogy mennyi rajongójuk lheet fiúban és én meg úgysem vagyok nekik ember sem, szóval ilyen kisebbségi érzésem lesz, hogy én kevés vagyok egy ilyen szép lányhoz, meg én nem akarok megalákoznid, hogy elhajtson és még esetleg ki is gúnyoljon. Ilyen fura gondolataim vannak valamiért a szép lányokkal kapcsolatban, ezért is vonzódom jobban a csúnyább lányokhoz, fura ez, mert a testem a szép lányokat kívánja a szívem meg inkább egy csúnyább lányt.

2013. márc. 15. 09:55
 1/9 fospuska ***** válasza:
55%
dob el a komplexust. semmire se jó.:)
2013. márc. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én megértelek,a szép semmit sem ér ha nem fog meg.Bonyolult dolgok ám ezek.
2013. márc. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez normális, de minden ember máskép ítéli meg a szépet.

Mivel a szépség szubjektív!

A te értékrenden a szép nyűggel jár, ezért alább adsz az igényeidnek, így azt hiszed kisebbek az elvárások.

Ezért stabilabban, magabiztosabban mozogsz abban a közegben.

2013. márc. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valamelyik lány minél szebb/szemrevalóbb, annál több vetélytárs akad, ha össze akarsz vele jönni!
2013. márc. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
át érzem a problémát! és nem normális hozzáállás. változtatnod kell rajta
2013. márc. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
annyi különbséggel, hogy nem akarok semmit a világon attól, aki nem tetszik nagyon, ha csak olyan nő lenne felőlem nyugodtan kihalhatna az emberiség
2013. márc. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hát figyelj attól hogy valaki szép nembiztos hogy búnkó is lenne veled.Lehet igent mondana de ha meg se próbálod...
2013. márc. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Ha küzdesz, veszíthetsz. Ha nem küzdesz, veszítettél."

Értem, mit érzel, de valahogy azt kellene tudatosítanod, hogy ha elutasít valaki, azt ne vedd személyes kudarcnak. Aki kigúnyol, ha egyszerűen és nyíltan (nem akaszkodóan) közelítesz felé, akkor bunkó és ő veszített többet, nem pedig te.

2013. márc. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Karoliin válasza:

1. Legyél bátor, mert sosem tudhatod, mi lett volna ha.. Próbálkozni nem árt, nyugodtan beszélhetsz a 'szép' lányokkal is.

2.Nem minden a külső. Lehet, hogy meglátsz egy gyönyörű lányt az utcán, de valahogy a személyisége mégsem hozzád való.

Keress, és előbb utóbb találsz! Sok szerencsét.:)

2013. jún. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!