Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk miért vagytok úgy betojva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miért vagytok úgy betojva a hegyes műkörömtől?

Figyelt kérdés

A barátom totál ki volt akadva, hogy mi lesz, ha megkarmolom vele... na bumm :/ mopst szedessem le miatta?


az amúgy egy dolog h nem lehet vele kar,molni, mert előbb törik le minthogy vkiben komoly károkat okozzon, másrészt meg ne legyetek már ilyen nyámnyilák :) ahány fiút megkérdeztem mindegyik odavolt h hú az félelmetes.

Hogyan lehetne vkit meggyőzni h ez nem olyna brutális mint aminek hiszitek?


2013. febr. 15. 15:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
mert úgy néztek ki tőle mint a velociraptorok
2013. febr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Nem félelmetes, csak simán okádék.
2013. febr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%

Mert undorító hosszú semmire sem jó szar....

Mikor nővel találkozom, előbb a körmét nézem meg, addig nem is beszélek vele....

Semmi haszna annak a szarnak....

hát ezért....

2013. febr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
És ha azt mondom lehet szépet is csináltatni? Csak sokaknak rossz az ízlése illetve béna a körmös.
2013. febr. 15. 15:10
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
próbáltál már vele prosztata-masszázst?
2013. febr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
xD.. szexben sem előny...
2013. febr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
71%
a férfiak 70%-a nem nézi milyen körme van ha még hajat meg ilyeneket megnéznek körömmel nem foglalkozik a legtöbb csak ti de a hegyes elég ronda
2013. febr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

"Haszna" tényleg nincs, de pl. annak van vmi haszna, hogy zselézitek a hajatokat stb... ezek külsőségek csak


Prosztata masszázst m,ég nem, de nem is tervezem, amúgy a szexben vannak előnyei is meg hátrtányai is. Sztem.

2013. febr. 15. 15:17
 9/22 anonim ***** válasza:
61%
Én is ilyet szoktam csináltatni, a páromnak tetszik bár sokszor ki van tőle mit szarakszok, meg hogy meg karmoltam. Pont most tört le, 2x és azt mondtam oké le rezseltem kockára. És anyira bele szeretem most ebbe csak a minta miatt nem tudom le reszelni az egészet mert van rajta porcelán! :) De azt hiszem boldogulok a kockával az is gyönyörű és könyebb vele az élet, a páromnak is jobban tetszene.
2013. febr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
35%
Sexben előnye ? Hány éves vagy ?! De aki azt írta meg h nem nézi meg egy nő haját meg kőrmét na hát.. szerintem az az első amit meg kel nézni + a cipő ha férfi ha nő. Ha ezek oké akkor normális az illető.
2013. febr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!