Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Igaz, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Igaz, hogy a férfiakra ha nem főznek, akkor úgy érzik, nem szeretik őket?

Figyelt kérdés
Teljesen el vagyok keseredve, mert 17 évesen itt állok úgy, hogy nem tudok főzni, semmit! És mivel már annyi kudarcom volt, feladtam, és eldöntöttem, hogy a fene se fog főzni, majd bérlek egy szakácsot. (tiszta gáz gondolkozásmód) És a nővérem egyre csak azt mondja, hogy tudnom kell főzni, mert voltak egy iskolai előadáson, ahol az is szóba került, hogy a férfiakra ha nem főznek, úgy érzik, nem szeretik őket.. stb stb... és hogy az egy nőnek úgymond "kötelező" (vagy nem is tudom hogy mondta, ez jött le nekem) szóval nagyon rosszul "főzök" még a mirelitet sem bízzák rám... A tojást nyersen hagyom a palacsintát elégetem, annyira rossz ez így. Anyával nem tudok főzni, mert ő mindig akkor csinálja, amikor nem vagyok otthon. Gondolkodtam főzőiskolába nyáron, de az meg sok pénz, nem tudom hogy mondjam meg anyáéknak. Szóval igaz, a hír?

2013. márc. 15. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, ez egy az itt elhangzott sok baromság közt.
2013. márc. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, mondjuk attól még megtanulhatnál főzni..

Amúgy meg ha főzőiskolába akarsz menni elmész keresel egy diákmelóst és meg is lesz rá a pénzed.

2013. márc. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A férfiak szeretik ha otthon főtt kaja várja őket,mond meg anyukádnak tanítson meg főzni.
2013. márc. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sztem is baromság, de mondjuk én tudok főzni úgyhogy simán megtanítanálak de az tény hogy egy nőnek tudnia kell főzni :D ! :D
2013. márc. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ez hülyeség
2013. márc. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nagyanyáink korában mondták azt hogy egy férfihoz a hasán keresztűl visz az út, de én nem ezt tapasztaltam. Mondjuk azért nem árt ha tudsz főzni, de még nem késtél el semmivel. N
2013. márc. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Volt barátnőm mindig csinált nekem sütit mikor mentem. Tény hogy jól esett, és tudtam hogy neki ez (is) egy kifejezés arra, hogy mennyire szeret(ett).

Barátnőm nem igaz konyhatündér. És akkor finoman fogalmaztam:) De tisztában vagyok vele hogy imád, mert kimutatja máshogy.

2013. márc. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nos nem főzésért szeretünk valakit, mert van aki a jó segge miatt. De az nagyon is igaz, hogy egy férfit a gyomrán keresztül lehet megfogni!
2013. márc. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem, meg el se várom... De az tény, hogy jó lenne, ha nem csak a körömlakk lemosáshoz értene a nők 90%-a...

Még mielőtt elkezd minden nő sipákolni... ezt igen, tapasztalatból mondom. Koleszos révén, meg tekintettel arra, hogy tanítóképzős koleszban laktam, lakok elég sok nőt láttam eddig a konyhákban. /Mivel egész jól főzök, meg szeretek is.../

Az itteniek 90%-a, csak az anyu által otthon megfőzött kaját melegíteni jön ki. Ha meg elfogy, akkor esznek valamit, amit nem kell főzni.

Elég durva, hogy jóval több pasi főz, mint nő. Általában a párok közül is a pasik szoktak főzni. Nem azt mondom, hogy ez hatalmas probléma, de hogy a csaj a konyha közelébe se megy még akár segíteni se...


Viszont ha valaki együtt van veled, az nem azért teszi, mert tudsz főzni, vagy nem. Persze én is szívesen veszem, ha egy nő jól főz, vagy épp segít. De azért az tény, hogy a pasik jobbak a főzésben, csak nézzétek meg a világhírű séfeket, mennyi nő és mennyi férfi van közöttük. :)

Egyébként meg, ha ilyen barátnőm lenne, hogy meg akar tanulni főzni, még segítenék is neki. :D

25/F

2013. márc. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Erdekes iskolai eloadas lehetett az, ahol ilyen sztereotip baromsagok hangoznak el! Gondolom, azt is hozzatettek, hogy a sort is mindenkeppen behutve tegye le az asszony kozvetlenul a taviranyito melle, a focimeccs kezdese elott par perccel, hogy erezze a haz ura a szeretetet...


Persze, dicseretes, hogy szeretnel megtanulni fozni, ez csak a hasznodra valhat, de ne kenyszerbol csinald, ne azert, mert egy iskolai eloadason valaki hulyesegeket beszelt es ettol megijedtel, hanem talald meg a szepsegeit, magadert csinald, mert ettol is csak tobb leszel es ugyesebb.

Fokozatosan haladj, kezdd konnyu etelekkel, batran allj neki, ne vegye el a kedvedet, ha hibak csusznak be! Ez is olyan tevekenyseg, amiben sok gyakorlassal egyre ugyesebb es magabiztosabb lesz az ember.

2013. márc. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!