Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretik a nök a virágokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik a nök a virágokat?

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Mert nagyon szépek, és jó az illatuk, és mert tavasszal/nyáron nőnek, ami a két legjobb évszak :D Csak a cserepeset elfelejtem meglocsolni.
2013. márc. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amiért a férfiak.
2013. márc. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
amiért a férfiak az autókat, motorokat és az elektronikus dolgokat :D
2013. márc. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én utálom a virágokat Nő létemre:D
2013. márc. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a csokit jobban preferálom :D
2013. márc. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én meg unalmasnak találom az autókat, motorokat, elektromos dolgokat, pedig férfi vagyok.


Ezek is csak általánosító baromságok.

2013. márc. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én csokit szoktam adni ilyen köszöntős napokon, mert abból meg szoktak kínálni. A virágot nem lehet megenni. Vagy mégis? Legfeljebb kap egy fej karfiolt. ☺
2013. márc. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért, amiért a férfiak az autókat és a motorokat...
2013. márc. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is imádom a virágokat, olyan szépek,jó illatúak + én gondozom. Inkább azok a nők szeretik a virágokat akik romantikusabbak szerintem.És jó érzés virágot kapni pl: nőnapra.
2013. márc. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szeretem őket mert jó illatuk van, szépek, színesek, és a kedvenc évszakomat, a tavaszt juttatják eszembe. Barátom is szereti a virágokat, szóval nem feltétlen igaz, hogy csak a nők szeretik őket :D Sőt, még azok közül sem mindannyian.
2013. márc. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!