Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan férfi, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi, aki nem hazugságokra épít fel egy kapcsolatot? Aki képes a hűségre? Aki értékeli, hogy szeretik és hogy valakinek az egész életét ő jelenti?

Figyelt kérdés
Elsősorban férfiak válaszát várom... Ha azt mutatjátok, hogy minden renben van, ki is mutatjátok, hogy szeretitek a masikat, soha még egy hangos szó se hagyta el egyikőtök száját sem, és az évek alatt annyi mindent elértek együtt, akkor miért mentek el különböző indokokkal és alázzátok meg a másik félt úgy, hogy ő soha nem bántott titeket?
2013. márc. 9. 09:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Azért valami csak van mögötte ha valaki ilyet tesz - persze megeshet hogy valaki mondjuk hirtelen elmeháborodottá válik, na de legtöbbször kettőn áll a vásár...


Mi volt pontosan az a megalázás? Megcsalt?

2013. márc. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem több olyan férfi is létezik, aki komolyan veszi a kapcsolatát. A vőlegényem is ilyen.

Elég felháborító, hogy többes számban, általánosítva írsz ilyeneket...


24N

2013. márc. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A kérdés azért van többes számba, mert több férfi is ilyen... Nem akarok megbántani senkit a kérdésemmel!!!
2013. márc. 9. 10:12
 4/10 fospuska ***** válasza:

létezik,de:

-ehhez hasonló nő kell

-ők boldog párkapcsolatban élnek(hangsúly a boldogon)

-őket azért nem találod,mert nekik kerek a világuk,nem hiányzik belőle semmi és senki,ezért nem is keresik.

ebből kilépni fura dolog,de nem csak a palikra jellemző,bár talán nagyobb számban adnak fel mindent az új,jobb reményében.

miért...? valami hiányzik. de ezt kívülről nehéz megmondani. meg-bár nem értem, miért-bárkivel könnyebben beszélik meg a problémájukat, mint a párjukkal.

2013. márc. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak próbára akar tenni, mert unja a punnyadást.
2013. márc. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
F vagyok, en notok kaptam ezt szoval 1:1
2013. márc. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
igen
2013. márc. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kuuken ***** válasza:

osztom fospuska nézeteit, habár az utolsó pontot megválaszolnám neki


annó én sem szerettem a párommal megbeszélni bizonyos dolgokat, mert úgy gondoltam/lom hogy az nem rá tartozik, és nem kell róla tudnia, vagy esetleg csak kikérem más véleményét mielőtt elmondanám neki, ezzel az esetleges lelki sérüléseket kerülném ki.


kedves kérdező miért vagyunk ilyenek? könnyebb úgy továbblépni egy kapcsolatban ha a másik felet megbántom, így talán a lelkiismeretén könnyít ezzel h már nem várod h legyen valami köztetek valami..

2013. márc. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
jah hát ha a legnépszerűbb legjóképűbb állatokkal kezdesz akkor minek csodálkozol :P
2013. márc. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, az ilyenek a barátzónátokban kötnek ki, és ti nem tekintetek rájuk se férfiként se pasiként.
2013. márc. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!