Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Amikor diszkóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Amikor diszkóban valaki fizet nektek valamit, akkor már nyilvánvaló hogy mire megy ki a játék?

Figyelt kérdés

Vannak kivételek, tudom. De én azokra az esetekre gondolok, amikor valóban ez a szituáció valósul meg.


Már az elején tisztába vagytok a "célkitűzéssel", vagy már csak akkor kaptok észbe, mikor döfnek?


Hogy látjátok?


2013. márc. 15. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elég egyértelmü hogy ok nélkül nem hivnak meg semmire... nagyon ritka esetben van hogy azért hivnak meg mert haverkodni akarnak ilyenre pl 10ből 1
2013. márc. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elég egyértelmű, de azt a beszélgetésből lehet jobban leszűrni, hogy épp csak egy dugásról van szó vagy többről, vagy nem csak dugásról.

Persze van amikor csak haverkodásból, de az is érződik. Szóval ez nem feltétlen az dönti el hogy fizet-e italt valaki.

"vagy már csak akkor kaptok észbe, mikor döfnek"

Ezt úgy komolyan el tudod képzelni?

2013. márc. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló. Én ha egy lányt meghívok egy italra, akkor célom az hogy néhány ital után tánc, smár majd kimenni a kocsiba egy partira. Ezért vannak a discok, ezért járnak oda emberek. Persze nem mindenki. Kis kurv@knál előfordulhat hogy több ital után ott hagy mint eb a sz@rát, sokszor jártam már így. Azóta "idősebb" korosztályra hajtok, akik már az elején szembesítenek a tény állással, miszerint érdemes-e meghívni avagy sem.
2013. márc. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó, milyen felháborító, hogy fizetsz nekik két pohárral, és cserébe nem hajlandók széttenni a lábukat!


Egyébként nem biztos, hogy csak azt akarják. Én nem haverkodásra gondolok, de előfordulhat, hogy látják, hogy a lány nem könnyen kapható, ezért elkérik az elérhetőséget és későbbb folytatódni fog a dolog.

2013. márc. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!