Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ez nálatok játék csak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ez nálatok játék csak?

Figyelt kérdés

Nem tudom, miért csinálja ezt az osztálytársam: csomót beszélgetünk, megsimogatta a hajam, hülyéskedünk, de aztán meg más lányokkal beszélget...

18 évesek vagyunk


2013. márc. 13. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Meg akar dugni de a többi csajt is meg akarja dugni. Ne légy önző.
2013. márc. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de ő nem olyan
2013. márc. 13. 17:12
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
mind ezt mondja..
2013. márc. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de ezt nem ő mondta, 6 éve ismerem
2013. márc. 13. 17:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért, ahhoz hogy tudd hogy akar téged, nem beszélhet a hátralévő életébe más nővel? Amúgy 1 haj simogatás semmit nem jelent...
2013. márc. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a fiú téged akar, ez egyértelmű. de ha más lányokkal is beszélget akkor ő egy nagyon nyitott mindenkivel barátkozó fiú
2013. márc. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A hajsimogatás egyértelműen a vonzódás jele.
2013. márc. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

más lánnyal ezt nem csinálta, csak sokat beszélget velük... viszont más jelét meg egyáltalán nem mutatja, hogy tetszenék neki.

A múltkor viszont nagyon hülyén viselkedtem :( ültünk ketten a szünetben és beszélgettünk, aztán odajött egy másik lány is, csak vele beszélgetett, erre én fogtam magam, és otthagytam őket

2013. márc. 13. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!