Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy reménytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy reménytelen szerelmet túlélni/feldolgozni?

Figyelt kérdés
Teljesen esélytelen vagyok álmaim férfijánál. Legszívesebben elmondanám neki, hogy mennyire szeretem, de nem lehet. Úgy érzem, belehalok. Mit lehet ilyenkor tenni?
2013. febr. 14. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
2013. febr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy esélytelen vagy nála? Már beszéltetek is együtt és ennyire lekezelő volt veled, vagy csak te nézed le magadat ennyire? Lehetne egy kicsit több önbizalmad is! :)
2013. febr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Szóval inkább belehalnál mintsem elmondd neki. Tudod mit? Megérdemled...
2013. febr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akármi is fog kisülni a dologból mond el neki az érzéseidet, ettől talán a te lelked is megkönnyebbül.

Én is érzek így egy bizonyos nőnél, csak ott nekem van némi esélyem, de el fogom mondani neki most 7végén és talán egy csók is belefér majd :)

2013. febr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem mondhatom el neki. Foglalt, és ez csak az egyik probléma. :( Nekem Ő a mindenem, de ezt a szenvedést már nem bírom... Ott van az orrom előtt, találkozunk, e-mailen, telefonon keresztül is beszélünk, és tudom, hogy soha nem lehet belőle semmi... Nem bírom.
2013. febr. 14. 18:37
 6/8 anonim ***** válasza:

most sajnos nálam is ez a helyzet. meg tudlak érteni.:/:(

én csak annyira gondolok,hogy talán az idő az ami megváltoztat majd dolgokat,és az,hogy van barátnője lehet nem véletlen. mert mással kell összejönnünk.

2013. febr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szakítsd ki szívedből ezt az érzelmet, még akkor is ha belehalsz, és akkor is, ha ez az érzelem, csak szíved kiszakításával szűnik meg.

Költözz el más helyre, cseréld le az email címet, telefonszámot, kezdj új életet.

Én sokáig szerettem egy lányt 10 évig, de el kellett felednem. Az érzelmek elfeledése nehéz volt. E lány iránt érzések kiszakításával, minden érzést kiszakítottam magamból: szeretetet, vágyat, gyűlöletet, félelmet.

2013. febr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor is mond el neki h szereted ha van nője, és szted nem lehetsz az övé. hidd el, meg fogsz könnyebbülni utána és lehet h ő is érez valamit irántad attól h van barátnője.
2013. febr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!