Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti milyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti milyen esetben mondanátok hasonlót?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, akivel jóban voltunk/vagyunk (kvázi barátilag), mindig is jól elvoltunk. Egyszer kért tőlem egy nagy szívességet, én segítettem is neki. Azt mondta, majd meghálálja. Aztán pár hónap múlva előkerült (az utóbbi időben elég keveset találkoztunk, illetve beszélgettünk), és kaptam tőle ajándékba egy tollat, amin a nevem szerepelt. Nem akartam elfogadni, de megsérteni se szerettem volna őt, így aztán elvettem. Azt mondta, azért kapom, hogy soha ne felejtsem el őt. Visszakérdeztem, hogy miért is felejteném el, nem fogok ilyet tenni. Azt válaszolta, ki tudja, hová sodor bennünket az élet, és mintha kis szomorúságot éreztem volna a hangjában, pedig életvidám csaj. Én meg csak álltam ott döbbenten, és pár pillanatig meg se tudtam szólalni. Van barátja, de azt valószínűsítem, hogy kedvel engem, bár pasiként szerintem nem jövök be neki, úgyhogy ez a lehetőség kilőve. Szóval az lenne a kérdésem a lányokhoz, hogy mikor, illetve milyen okból/céllal szoktatok ilyesmit mondani egy srácnak. Köszi a normális válaszokat.

2013. márc. 2. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha aggódsz, hogy eltűnik valahová, kérdezz rá!
2013. márc. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok, de azért ide írok, mert velem előfordult, hogy nagyon segítettem egy lánynak, aki egyébként tetszett. Végül rájöttem, hogy a segítségemre tényleg szüksége volt, de másra nem.

Szóval szerintem ez lehet egyszerű baráti érzés is – amolyan igazán jó baráti érzés. De azért nem teljesen kizárt, hogy több annál, de ezt tőle tudhatod csak meg. a "bár pasiként szerintem nem jövök be neki" – ebben lehet, hogy tévedsz. Nekem is túlfejlett önkritikám volt sokáig ilyen téren, de hidd el, bejöhetsz neki. Kérdezd meg tőle. Innen nem fogsz tudni egyértelmű választ kapni erre.

2013. márc. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Láttam pár pasiját, és abszolút nem a magamfajták köréből válogatta őket. Bár azt hiszem, igazán nem volt boldog velük, legalábbis voltak olyan utalásai, hogy a hajam szála az égnek állt (pl. hogy ő soha nem főzne egy pasinak, menjen haza, ha enni akar stb., ami szerintem arra utal, hogy nem sokba nézte őket). A tapasztalatlanságom és a félelmeim miatt egyszer-kétszer rosszul reagáltam, illetve egyszer elég béna módon el akartam hívni valahová, de lényegében véve elutasított. Nem hinném, hogy azóta túl sokat változtak volna az érzései.
2013. márc. 2. 21:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell ennek nagy jelentőséget tulajdonítanod. Magamon és jópár barátnőmön (mellesleg némelyik hímnemű haveromon is, csak ők nem tartoznak a témához) észrevettem az évek során, hogy néha csak a reakció frappánssá tétele érdekében dobunk be mélyenszántó filozófiai gondolatokat.:D Azért válaszolta ezt, mert ez volt a tőle telhető leghangzatosabb mondat, és ez illett egy olyan (szintén a szép csengése miatt választott) átadáshoz, mint a "Sose felejts el!". A hangsúlyából meg egyszerűen a tartalma miatt nem sugározhat az életkedv, az kb. úgy hatott volna, mintha fülig érő vigyorral hívnál meg valakit egy temetésre.

Röviden: egyetlen jelből ne vonj le ilyen messze menő következtetéseket, lányként mondom.

2013. márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!