Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak akkor van szex ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak akkor van szex ha a barátnőm kezdeményezi?

Figyelt kérdés

Ha én kezdeményezek folyton elutasít, olyan még nem volt, hogy akkor szexeltünk volna, mindig amikor ő kezdeményez csak akkor szexelünk, volt már, hogy elutasítottam, kíváncsiságból, hogy mit szól hozzá, de megsértődött.


Az ágyban pedig nem hagyja, hogy irányítsak, pl. előjátékot egyáltalán nem akar, egyből síkosító és beteszi, aztán lovagló póz, én hiába mondom mit szeretnék, és hogyan nem érdekli, van, hogy nem enged más pózt, így végig csak egyféle van, valamint csókolózni sem akar közben, pedig ezt is sokszor mondtam neki, hogy nekem úgy jobb lenne.


2013. márc. 15. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
gazdag vagy? :D
2013. márc. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem jól kezdeményezel.

A nőknek sok feltétel együttes jelenléte kell ahhoz, hogy úgy érezzék, hogy akarják. Mark Gungor a youtube-on 5 feltételt fogalmaz meg és nagyon szórakoztatóan adja elő, nézd meg azt: Az első számú kulcs a hihetetlen szexhez

http://www.youtube.com/watch?v=yxBHg9dXEVs Kb. 23:000-tól, de lehet, hogy a többi videóban van az egész.

De ennyi erővel a barátnődet is megkérdezheted arról, hogy milyen feltételek mellett érzi azt, hogy szeretne Veled.

2013. márc. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A második felére a nyitódnak meg azt gondolom, hogy ha bárki irányítani akar, akkor semmi értelme egy kapcsolatnak. A kapcsolat egyenrangúságon kell alapuljon, ha valaki irányítani akar, az nem párkapcsolat, mert nincs jelen szeretet.
2013. márc. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztem irányítás alatt nem elnyomást ért a kérdező, hanem van a szexnek dinamikája: vagy ,hogy egyszerre kényeztetik egymást a felek, nagyjából egyforma intenzitású aktivitással és passzivitással, de van, hogy inkább az egyik kényezteti a másikat (azaz irányít), és a másik meg passzív és csak lustán élvezi, máskor meg szerepet cserélnek.
2013. márc. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek üzenem, hogy a valódi értelmében vett uralkodásnak tényleg nincs értelme, valódi uralkodás nem nem az, ha csak az egyik kényezteti a másikat, vagy ha egyszer az egyik fél vágyai dominálnak, másszor meg a másiké.

Azaz: ne hagyd magad! Legyen az esetek felében az, és olyan módon, ahogy elsősorban neked jó!


Két alapszabály van:


- nem ártani, fájdalmat nem okozni a másiknak;


- kölcsönösség:hosszú távú értelemben, tehát dinamikusan is lehet kölcsönösség: egyszer az egyik vágyai érvényesülnek, másszor a másiké, és jó, ha van, amikor a KÖZÖS PONT IS érvényesül EGYIDEJŰLEG.


Amennyiben lényegesen többször van, amit párod akar -bár odaadás mint erény ide, vagy oda- és nem enged belőle, akkor dönts el, h vele maradsz-e, normálisnak tartod-e magad elnyomni mellette.


Próbálj érzelmileg nem tapadni senkire. (Én mondom, aki 30 éven át hajlamos voltam erre, néha még mostanában is, ha nem ügyelek, de muszáj nem tapadni...)

Tehát ha nem enged a csajod, szakíts vele! És keress egy korrekt lányt, akit nem csak szerethetsz, de ő is szeret téged, figelembe veszi ő is az igényeidet, nem csak te az övét.

A mártíromságnak nincs értelme és az önzésnek se, hanem az arany középútnak.

Ha meg érzelmi tapadás miatt vagy még mindig mellette, akkor ezen hibádat orvosold, majd lépj le és keress egy korrekt, hozzád való nőt.

2013. márc. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!