Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem kezdemenyezi sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem kezdemenyezi sosem a ferjem a sexet? (vagy csak nagyon ritkan)?

Figyelt kérdés
3 eve vagyunk hazasok es ez a dolog elso perctol igy van. Nem ertem beszeltunk is rola tobbszor is es mindig az a valasz hogy o ilyen. Valami oka csak van, biztos hogy nem csal meg ez tuti, de akkor nem tudom mi az oka, sokszor 3-4 het is eltelik es semmi. Van egy 1 eves gyerekunk es vele alszom kulon szobaban na azota meg ritkabban vagyunk egyutt es akkor csak is ha en kezdemenyezek. Mit csinalhatnek hogy o legyen az aki kezdemenyezzen? Elore is koszonom!

2013. jan. 11. 00:15
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
megyek alduni
2013. jan. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
xD
2013. jan. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
az hogy lehet hogy egy férfi nem kezdeményez. :O mi van neki középen ? hát akkor? :O mindig csak te kezdeményezel nő létedre.. nem irigyellek :S esetleg próbálhatnál szexi fehérneműt felvenni estére hát ha mégis meg jön a kedve, vagy jobban begerjed. :P :D ha még ezt nem próbáltad. :)
2013. jan. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mar probaltam a lenyeg ha en kezdemenyezek nincs semmi problema megtortenik a dolog jo mind2nek. de o nem kezdemenyez!
2013. jan. 11. 01:03
 5/7 omba ***** válasza:

Ő nem is fog, megmondta, - sőt előre is tudta.

Én nem értem ezt a férfi viselkedést, de hallok róla.

Az nem nagyon jó ötlet, hogy külön szobába költözöl a kicsihez, menne oda?

Egyéves nagyon jól elvan magában, éjszaka

2013. jan. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 menta34 ***** válasza:
Ne a gyerekkel aludj, legyél mellette... stb.
2013. jan. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy ez lenne a problema mielott megszuletett sem volt maskepp, akkor egyutt aludtunk es megis mindig en kezdemenyeztem.
2013. jan. 11. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!