Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tízen évesen bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tízen évesen bele lehet menni egy "barátság extrákkal" kapcsolatba? A válaszok mellé ha kérhetem indokokat is írjatok, és szépen kérem normális válaszokat!

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok,és a koromhoz képest nagyon érett vagyok,és mindenki 18 évesnek néz engem.Szóval azoktól a válaszoktól,hogy kicsi vagyok kérlek kíméljetek,tudom van benne igazság de akkor is.Voltak már barátaim,és mindegyikért nagyon oda voltam,és miután elkezdtünk járni akkor már ,úgy éreztem,hogy nem kell nekem..tehát világossá vált számomra,hogy én nem vagyok jó komoly kapcsolatra vagy nem tudom..és most van egy fiú barátom akiért megint csak nagyon oda vagyok,de már vagy 1 éve nagyon jóba vagyunk,de nem szimpla barátok hanem több..És ő érte tényleg mást érzek mint az eddigi pasijaim iránt.De mivel mindegyik "kapcsolatomat" elrontottam ezáltal vele,nem akarok összejönni,mert nem akarom elveszíteni.És ő szeretne velem lefeküdni,meg ilyenek.Szóval ilyen barátság extrákkal dolog..és én ebbe bele is mennék,mert nekem nem kell kapcsolat,és érdekel is a szex dolog,és mivel nagyon szeretem őt bele is mennék,de azért egy kicsit vannak kételyeim és erre szeretnék válaszokat kapni,előre is köszönöm.

2013. márc. 13. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
attól,hogy 14 évesen 18-nak néznek,még nem vagy annyi.lehet,hogy érettebb a gondolkodásod,ebben a korban egyébként mindenki azt is hiszi magáról (én is azt hittem),de még túl fiatal vagy egy komoly kapcsolathoz is,nemhogy a barátság extrákkal dologhoz.és arra gondoltál már,hogy egy ilyen dolog hogy megkeserítheti az életed,ha kitudódik?ilyen fiatalon még elég fura szexkapcsolatban élni.
2013. márc. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De elgondolkodtam rajta,hogy mi van ha kiderül.De ez csak kettőnk között maradna.És igen igazad van,hogy ez elég fura,hogy 14 évesen szexuális kapcsolat,de lehet,hogy ez a válaszom kicsit szánalmas lesz,és magamat is minősítem ezzel,de hát mostanság nem valami nagy dolognak számít ebben a világban..
2013. márc. 13. 13:07
 3/9 anonim válasza:

nekem is volt egy hasonló kapcsolatom. Mi is nagyon jó barátok voltunk, mindent tudtunk egymásról...aztán kezdett átfordulni ez barátság kicsit extrába. Megbeszéltük, hogy nem mondjuk el senkinek, csak mi tudunk róla... Erre ő belém zúgott, de mással jött össze... Ebből viták lettek, és kitudódott az egész ügy. Bazi nagy szívás lett... és azóta is félek, hogy kinek mit mondott el.

Szóval sztem ezért vigyázz, mert oké, most jóban vagytok, de nem tudni, ogy mikor vesztek össze.

am is ..14 évesen kicsit korainak látom

2013. márc. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát tizenévesen baromi korai. Azt hittem, valami 18 éves írta ki, az még legyen, bár marhaság.

14 évesen? Már ne haragudj, de ha pár év múlva visszaolvasnád ezt, rájönnél, hogy nemhogy érettebb nem vagy a korodnál, inkább éretlenebb.

Ebbe belemenni... ökörség. 14 évesen maximum egy hosszabb kapcsolatban értem meg, ha lefekszenek egymással, de még úgy is korai. Meg nyisd már ki a szemed, kislány. Te írod, hogy "szereted". Szóval már nem működne a sexfriends dolog, mert az egyik félnek nem csak a szükségletek kielégítése a lényeg. A srác szimplán meg akar húzni, kihasználna. És a titok is csak akkor létező fogalom, ha egyetlen ember tud róla. :D Itt már eleve ketten vagytok. Na meg mit csinálsz, ha elkapsz valami STD-t? Neadjisten becsúszik egy gyerek?

Te igenis kapcsolatot akarsz, és te is leírtad, hogy miért nem működött az eddigi "pasijaiddal" a dolog. Meg 14 éves vagy, minek feltétlenül komoly kapcsolat? Semmi baj nincs, ha ebben a korban smároltok, két hónap múlva meg már nem jártok. Nem kell elkapkodni semmit, mert 18 éves korodra egy kiélt liba leszel könnyen.

Szerintem még érj egy kicsit, és ne hagyd magad átverni meg elbájolni.

És egy kis személyes tapasztalat: szakítás után voltam, egy jó barátomnak nem volt csaja, megvolt a vonzalom meg a vágy, szóval tulajdonképpen előnyös barátság szintre emeltük a dolgot. Ez úgy 2-3 hónapig remekül működött, amíg ki nem derült számomra, hogy ő többet és mást is szeretne. Eléggé patthelyzet, mert valaki mindenképp sérül egy ilyenben. Pedig nem vagyunk már gyerekek, mégis ilyen. Ezt csak azért írom, mert te biztosan az a fél leszel, aki megüti a bokáját.

Nem ítéllek el, nem tartalak rossznak, a kíváncsiság természetes, csak sajnos még "buta" vagy ilyen téren. Szóval tényleg a legjobb szándékkal írtam le a dolgokat, és remélem hallgatsz egy idősebb és tapasztaltabb emberre, sok csalódást megúszhatsz. Gondold át alaposan a dolgot legalábbis, jó? :)

2013. márc. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%

14 évesen szépen tanuljál a témazáróra, ne széttárd a lábaid.


Nem ettől leszel nő, főleg nem jó nő.

2013. márc. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

És ki mondja, hogy érettebb vagy? Te, a társaid, a szüleid, vagy a tanáraid?

Nézd, én is 14 vagyok. Lány létemre érzelmileg tarthatok úgy egy "normális" nyolc éves kislány szintjén, én ezt be is ismerem. A tanáraim és szüleim szerint meg intelligensebb vagyok, mint a korosztályom. Tehát próbálok nem lenézően reális tanácsot adni: nem fog menni. És igen, egyrészt, mert 14 évesen kamatyolni hülyeség, főleg, ha nem szerelemből teszed.

Azt írod, hogy ebben a mai világban már csak így megy... Bocsi, de mit tudsz te a mai világról? A mit a neten olvasol, a tévében látsz, vagy amit a barátnőidtől hallasz. Átveszed, amit a felnőttek, a nagyszüleid mondanak. Lehet, hogy ők ténylegesen így látják. Megjegyzem, szerintem ez is kifejezetten szomorú. De neked (és nekem is persze) még kell a tapasztalat, hogy képet alkothass a világról, és arról, hogy mi mennyire van rendben. Az én eddigi képem szerint ez nagyon nincs rendben. 14 évesen gondolom, hány kapcsolatod lehetett, ebbe ne is menjünk bele, mindenesetre nem hinném, hogy igazi kapcsolat lett volna, igazi szerelemből. Mert tudod, valahogy kevesekre talál rá felső tagozaton az "Igazi", viszont annál többen hiszik azt.

Nem attól leszel felnőtt, hogy tizenévesen szexkapcsolatod van. Ugyanúgy felnőnek azok is, akik nem feküdtek le senkivel, és te nem nősz fel korábban, hogy megteszed. Még azt se tudod igazán, hogy mit akarsz, tehát ez a "testi vágyak kielégítése"-téma itt hasal el.

Ha rám hallgatsz, inkább tanulsz (nem rosszból mondom!), keresel valami srácot (akár maradhatunk ennél a te barátodnál, ha ragaszkodsz hozzá), és akkor fekszel le vele, amikor már évek óta jártok. Mert még nem kell semmit elsietni.

2013. márc. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom vagyis tudom csak nem tudom szavakba önteni szóval ne 14f várj vele egy jó ideig
2013. márc. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2013. márc. 17. 19:02
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom vegul hogy dontottel..de en 15 vagyok es lassan mar egy eve hogy a legjobb baratommal baratsag extrakkal van..es igazabol olyan az egesz mint egy nyitott kapcsolat..:)
2013. ápr. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!