Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy miattam nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy miattam nincs barátnője?

Figyelt kérdés
Nos, kezdem azzal, hogy van barátom 2 éve és szeretem. Mégis van valaki, akihez furcsa módon fűz valami. A helyzet a következő: egy faluban lakom, és itt lakik egy srác, akivel kiskoromban egy csoportba jártunk oviba. Akkoriban nem bírtuk egymást, nem is nagyon beszélgettünk, nem is "játszottunk együtt":D. Azóta felnőttünk, eszembe sem jutott szerintem kb 10 éven keresztül a srác. De aztán 16 évesen elkezdtek érdekelni a fiúk, és elkezdett udvarolni egy srác, hát összejöttem vele, fél évig jártunk, és hát ez a srác az ovis fiú haverja, ezért volt hogy összefutottunk. Egyszer meg is hívott egy bográcspartira, és ott is találkoztunk. Szinte minden egyes alkalommal mikor találkoztunk: úgy nézett rám, hogy a szemei nagyra nyíltak, és egyszerűen mélyen átjöttek az érzései. Teljesen olyan, mintha tetszenék neki (amúgy nem vagyok egoista,nem szoktam ezt gondolni másokról,de ez tényleg így jött le). Ezután szakítottam a haverjával,és egy kis idő után össze is jöttem egy másik haverjával (nem túl közeli haverok,csak ugye faluban azért megvan az összetartás...). A lényeg,hogy azóta is összefutok vele néha,és mindig úgy néz rám. Egyszer volt,hogy a pasim mondta neki h megyünk focizgatni kettesben,és erre megkérdezte,hogy velünk jöhet-e. Aztán focizásnál többször is megdícsért. Mikor meccset nézek és ott ül a lelátón ő is,olyankor volt hogy rajtakaptam h engem néz (pedig a meccs teljesen más irányban volt..). És volt hogy mellém ült le,de igazából elég visszahúzódó a srác. Most hülyének fogtok nézni, de én úgy érzem, hogy rám vár, mert még sosem volt barátnője, pedig elég jó pasi! De ez nem lehetséges,ugye?:D 20 éves a srác, ahogy én is.
2013. márc. 15. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:
micsoda rejtély
2013. márc. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Abból amit leírtál úgy tűnik nem vagy közömbös a számára. Így látatlanban viszont nehéz bármit is megállapítani, meg kissé bonyolult a dolog, már csak azért is, mert kapcsolatban vagy. :)
2013. márc. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem tudjátok ezt így megmondani,hisz én sem tudom megmondani,pedig én érzem és látom a dolgokat.:D

Engem az érdekelne inkább,hogy létezik-e ilyen,hogy egy srác "messziről bálványoz" egy lányt,és ezért nincs barátnője,nem is keres,mert talán azt akarja,hogy ez a lány legyen neki az első vagy mittudomén.:D Ilyen van? Vagy csak nagy a fantáziám?:D

2013. márc. 15. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!