Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jött meg másfél héttel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jött meg másfél héttel hamarabb a menzeszem?

Figyelt kérdés
4 év után szakítottam a barátommal, előtte nem feküdtem le senkivel, de most van egy fiú akivel több alkalommal is lefeküdtem, az elmúlt 1 hétben. A menzeszemnek másfél hét múlva kellene megjönnie, de egy szex utáni napon megjött. Ez hogy lehetséges? Nagyjából rendszeresen szokott megjönni. Lehetséges, hogy a partnerváltás miatt van, vagy felsértett szex közben?

2013. márc. 16. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
a szex sokszor felbolygatja a hormonháztartást. ne tulajdoníts neki semmi komoly problémát.. valószínűleg ennyi az oka, hogy újra van nemi életed.
2013. márc. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De eddig is volt nemi életem, 1 hónapja szakítottam. Akkor is ez a helyzet?
2013. márc. 16. 13:48
 3/5 anonim ***** válasza:

1 hónapig nem volt akkor csak nemi életed? hm.. akkor viszont érdekes, mert kétlem ilyen rövid idő után felbolygatna. bár elképzelhető, hogy a partnerváltás miatt is. kiválthatott belőled egészen más (akár nagyobb erejű) dolgokat, mint a megszokott kapcsolatodban.

magyarul lehet nagyobb volt az adrenalin, a felszabaduló érzelmek, más volt a szex, más a méret, a tartam stb.. elképzelhető.

de szerintem akkor se izgulj! nálam mondjuk ez normális lenne mert nekem ingadozó a menzeszem. neked napra pontos szokott lenni? nem szedtél fogamzásgátló tablettát?

2013. márc. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem szedek fogamzásgátlót. Én is erre gondoltam, hogy a partnerváltás miatt van, mert az biztos h volt adrenalin, sokkal jobb volt a szex vele, mint a volt barárommal.... És hát a méretről ne is beszéljünk :P :):)
2013. márc. 16. 15:12
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor megoldódott a helyzet (; nem lesz itt gond szerintem jövő hónaptól ha folytatódik persze és beállnak a dolgok (:
2013. márc. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!