Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jó ötlet? Belemenjek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó ötlet? Belemenjek vagy nem lesz baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Távkapcsolatban élek, már több, mint fél éve. Van egy srác, akinek tetszek és az utóbbi időben a barátaim száma eléggé megfogyatkoztak, de vele nagyon jól kijövök. Felvetette, hogy lógjunk többet együtt, mint barátok. Ha beszélünk mindig szóba jön az, hogy szeretne velem csókolózni stbstb..de nem teszi meg, mert tudja, hogy van barátom. Szerintetek találkozgassak ezzel a sráccal, mint haver vagy hagyjam az egészet?

17/L


2013. márc. 16. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hagyd, ő nyilván máshogy néz rád.
2013. márc. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De az utóbbi időben, alig voltam barátokkal :(
2013. márc. 16. 20:03
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha felmerült benned, hogy kilépsz a távkapcsolatodból.
2013. márc. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek ez nem maradhatna csak barátság?
2013. márc. 16. 20:04
 5/11 anonim ***** válasza:
az lesz a vége h megcsalod a barátod szerintem
2013. márc. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mindig fiúkkal lógtam és a barátokat el tudtam különíteni a pasijaimtól. Itt az a más, hogy vele kettesben lennék.
2013. márc. 16. 20:08
 7/11 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy rég voltál baráti társasággal és ez hiányzik neked. De szögezd le előtte, mondd meg neki, hogy nem akarsz semmi többet, csak barátkozol és szórakoztok egy jót. Nem ciki ilyet mondani, meg fogja érteni. 19/F
2013. márc. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ahogy jelezte,nem barátkozni akar.HA találkozgatsz vele,azt randinak fogja tekinteni,meg hogy te is benne vagy.Keress új barátokat.

Ezt a srácot,meg szerinte töröld mindenhonnan,és ne is szólj hozzá,ha fontos neked a pasid.

2013. márc. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szeretné, ha megtanítanám egy nyelvre (amit én tanulok, ő nem). Ez lenne az oka a találkozóknak..
2013. márc. 16. 20:13
 10/11 anonim ***** válasza:

a távkapcsolatnak van értelme, lesz abból valaha is valami?

gondolj bele, ha nem lenne, akkor szakíts vele, eztán találkozzál vele, így tisztességes N

2013. márc. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!