Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova tűntek a "rosszfiúk"?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tűntek a "rosszfiúk"? Egyre több a "páwa"?

Figyelt kérdés

Mostanában sehol se látok meg nem találkozók olyan típusú srácokkal, akik olyan “rosszfiúsak“, tudjátok... menő, laza, esetleg kis borosta...

Mostanában csak ilyen kis b.zi fejű páwákkal találkozók, és eléggé idegesít. Bevallom, elég fiatal vagyok, de mégis azt vettem észre h jobban vonzódom a bad boyosabb srácokhoz, akiket mostanában már csak tvben látok (pl abból a szenny Éjjel nappal Budapestet is csak a Kristóf miatt nezem :P). Nekem voltak ilyen haverjaim és sokkal jobban kijöttem velük, mint a mai páwákkal. Eleve jobban bejön ha valaki jól néz ki, van egy kis egója szóval tisztában is van a kinézetével. Ez még szexi is.

Ki van még így ezzel ? Csak szerintem fogyatkoztak meg botrányosan ? Nektek melyik típus jön be jobban ?



2013. márc. 17. 01:27
1 2
 1/14 Christian Death ***** válasza:
60%
En hetente egyszer borotvalkozok, es felevente egyszer nyiratkozok, de fürdeni se szoktam nagyon sokszor :)
2013. márc. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se a páwa, se a "rosszfiúk" nem jönnek be, na mit szólsz? :D Nekem a normális srácok jönnek be. :D
2013. márc. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
#2! Totál egyetértek veled! :)
2013. márc. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ha már pasitípus, nekem sokkal jobban bejönnek a stílusosan öltözködő, kulturált kinézetű metálos srácok *.* lehet lepontozni, de tényleg. :D
2013. márc. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

mert ha nem borotválkozom 3-4 napig,akkor 20tól visszafelé még a fiúk is csókolommal köszönnek a nők meg paráznak a borostás,maszkulin manuszoktól,max képeken tetszik nekik.

de az igaz,hogy egy kevésbé maszkulin arcon sokat dobhat a borosta.

2013. márc. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5-ös válaszoló, megnéznélek. :D
2013. márc. 17. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ez a véleményem, mint neked, kedves kérdező!

Állítom, hogy a mostani 16-18 évesek min. 90%-a páwa. És a legtöbből soha nem lesz ilyen "rosszfiú" típusú pasi. Örülök, hogy én még ebben a generációban születtem, én még ismerek korombeli rosszfiúkat, igaz, nem sokat, de nekem elég egy is.:D

20/L

2013. márc. 17. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Aztán a rossz fiú kioszt pár pofont, miután hazaér a kocsmából és megszületnek a "megvert a fiúm" című topicok.
2013. márc. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát neked szerintedm borostásan sem kellenék.

165cm/53kg kis páwa, nyomi alkat

2013. márc. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#7 köszönöm az együtt értést :D igen, te még viszonylag szerencsésnek mondhatod magad, bár már az is necces.

Ja, és, hogy tisztázzuk, a rosszfiú alatt nem a gengsztert értettem, tehát e a megverös dolog nem igazán illk ide, az nem a kinézettől függ.

2013. márc. 17. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!