Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova tűntek a "rosszfiúk"?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tűntek a "rosszfiúk"? Egyre több a "páwa"?

Figyelt kérdés

Mostanában sehol se látok meg nem találkozók olyan típusú srácokkal, akik olyan “rosszfiúsak“, tudjátok... menő, laza, esetleg kis borosta...

Mostanában csak ilyen kis b.zi fejű páwákkal találkozók, és eléggé idegesít. Bevallom, elég fiatal vagyok, de mégis azt vettem észre h jobban vonzódom a bad boyosabb srácokhoz, akiket mostanában már csak tvben látok (pl abból a szenny Éjjel nappal Budapestet is csak a Kristóf miatt nezem :P). Nekem voltak ilyen haverjaim és sokkal jobban kijöttem velük, mint a mai páwákkal. Eleve jobban bejön ha valaki jól néz ki, van egy kis egója szóval tisztában is van a kinézetével. Ez még szexi is.

Ki van még így ezzel ? Csak szerintem fogyatkoztak meg botrányosan ? Nektek melyik típus jön be jobban ?



2013. márc. 17. 01:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

#9 hát a külsőd végülis tőled függ meg a stílusod

A magasságoddal meg nincs bajom, mert én is pici vagyok :D

2013. márc. 17. 12:35
 12/14 anonim ***** válasza:
nem tudom kinek kell a "szépfiú", "rosszfiú", "páwafiú" stb. Nekem normális fiú kell. Nem megjátszott, erőltetett ember. Mert ha valaki manapság felvesz egy ilyen stílust, akkor az azt jelenti, hogy szűk látókörű. Azzal próbál egyedi lenni, hogy olyan lesz mint a többi.
2013. ápr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
na de azért a "rosszfiú" stílus az nem minden esetben felvett stílus. ;) valaki alapjáraton olyan, én azokról beszéltem.:)
2013. ápr. 6. 16:57
 14/14 anonim válasza:

Kérdező!

Téged a 7-es válaszolót az egyszerűség kedvéért tudatlan barmoknak nevezlek.

2015. jún. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!