Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova tűntek a normális fiúk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tűntek a normális fiúk? Vannak még olyanok?

Figyelt kérdés
Ma már alig lehet találni férfias pasit, aki sportol, nem ül naphosszakat a számítógép előtt, foglalkozik magával és nem használ káros szereket. Aki meg ilyen, az meg általában elégé el van szállva, és lazán leszólít, hogy "Szia! Szex?", vagy "Hali, lenne kedved dugni?"..
2012. dec. 15. 21:24
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Első kérés...korod?


27/F /viselkedéselemző/

2012. dec. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Rossz helyen keresgetsz. Az elmúlt 1 hónapban 10-azaz 10 db normális, jóképű, intelligens pasit tudtam volna összeszedni-ha akartam volna. De nem innen a netről..
2012. dec. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha nem baj, nem mondanám meg, hogy hol tartózkodom. :P


De egyébként; nem tudom, hogy más ilyen fiúk, hol lehetnek. :(


Te is válaszolhatnál nekem, hogy hol vannak a kérdésedbe foglalt fiúk női alteregói.

2012. dec. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Szia! Nem szretnel masztizni velem?
2012. dec. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Bujkálnak a nők elől, mert félelmetesek az igényeik.

Vannak. ;)

2012. dec. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
igen vannak, csak azok nem buliban találhatók :D
2012. dec. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Milyen káros szereket szoktak használni?Én szoktam sportolni,eljárok itthonról(de nem bulizni) és nem ülök naphosszat a gép előtt,mert dolgozni járok és paraszt se vagyok.Szóval itt van egy.

22/F

2012. dec. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Az ilyen "halis" pasikról meg lerí, hogy kicsodák,8mielőtt még kinyitnák a szájukat, egyáltalán miért állsz velük szóba?
2012. dec. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

focizok a spanokkal,de kvára nem vagyok sportos alkatú,inkább biztonságiőr.

nem ülök sokat gép előtt

néha elszívok egy cigit és megiszok pár sört


Ezzel nem tudom mi a problem.

2012. dec. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Én normálisnak vallom magam, mégsem kellek az általam kiszemelt lányoknak. Persze itt írhatok akármit, úgysem hinnéd el, de állíthatom, hogy ha ismernéd, akkor igazolva látnád a fenti állításomat.
2012. dec. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!