Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok. A csajozással vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok. A csajozással vannak gondjaitok? Kor/nem, mi a probléma, hány lánnyal voltatok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 08:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Van gond a csajozással, mert menyasszonyom van így már nem szabad neki nyomni:D

Egyébként sok nővel voltam.

25/F

2013. márc. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek, igaz most nem kell kapcsolat..:D eddig 4 volt. 17f
2013. márc. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem voltam eggyel sem 25/f
2013. márc. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Naná, hogy van. Pontosabban, hogy egy lány sem akar engem, bármennyinél is próbálkozom (közel 200). Túl ronda vagyok, szóval csak undort tudok kelteni bennük. Szóval még egy randim sem volt, nincs az a lány, aki velem égetné magát.

26F

2013. márc. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó,mi az hogy ronda vagy?
2013. márc. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#4


Pacsi.... (itt is ez van)

2013. márc. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
van gond. 2vel voltam randizni eddig, mind2 hülye volt így visszagondolva. meg volt 1 olyan akinek elfelejtettem elkérni a számát + 1 olyan akivel akár lehetett is volna vmi ha nem jöttem volna be a barátnőjének is (aki lényegesen rondább volt) és így ő inkább kedvesen elköszönt. ronda/buta embernek jöttem már be többször is. aki nekem jön be azzal nem jutok sokra, velük asszem hülyébben viselkedek mert feszültebb vagyok 21/F
2013. márc. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5: Azt jelenti, hogy ronda vagyok, undorító, ocsmány a kinézetem, és még alacsony is vagyok. Legalábbis élőben ezekkel találkoztam a legtöbbször, pozitív visszajelzés még egy száll se. Bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy valaki már mondta itt a képemre, hogy "átlagos" vagyok, ám ezt fenntartással kezelem, nem tudni, hogy egy anonim fórumon ez a választ nem csak valami "önbizalom-növelési" vagy "szánalmi" célzattal íródott. Szóval azoknak a lányoknak a válaszát veszem alapul, akivel tényleg ismerkedni akartam, és elküldtek a fenébe, mert ronda vagyok. (4-es voltam)
2013. márc. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"meg volt 1 olyan akinek elfelejtettem elkérni a számát" ez most komoly? és utána felszívódott és nem találtad meg?:P
2013. márc. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi vagy te lelki-segély központ?
2013. márc. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!