Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fitymaszűkületem van, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fitymaszűkületem van, de félek elmenni orvoshoz, hogy megműtsék. Nagyon fáj?

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem mltá el 18 a szüleiddel kell elmenned( vagyis kell a beleegyezésük) velük beszélj erről! Amúgy nem fáj nagyon.
2013. márc. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A műtét nem fáj csak utána két hétig nem fogsz sokat ugrálni.
2013. márc. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
mit fognak vele csinálni a műtét alatt? hogy zajlik ez?
2013. márc. 17. 16:07
 4/11 deresdawe válasza:

én is hasonló helyzetben voltam mint te kb 2 vagy 3 éve,

én is rettegtem a "műtéttől" ám feleslegesen. Szinte megse lehet érezni az egészet. Jó, utána tényleg rossz egy kicsit de ki lehet bírni ;)


(Egyébként korod?)

2013. márc. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lefeküdsz a műtőasztalra,érzéstelenítenek,negyed óráig matat az orvos rajtad,vége hazamész pihensz két hetet kapsz kenőcsöt meg esetleg kérhetsz nyugtatót hogy ne álljon fel.Egy két hét múlva varratszedés ami kb.2perc.
2013. márc. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
13
2013. márc. 17. 17:19
 7/11 deresdawe válasza:

"Egy két hét múlva varratszedés ami kb.2perc."


Egyébként attol se tarts kérdező, mert az csak akkor van ha tényleg nagyon levan tapadva, és szikével csinálják a dolgot. Például nekem is csak feltépték amit hálistennek nem kellett varratatni

2013. márc. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szüleid beleegyezése szükséges és valószínű iskolába se mész egy hétig és testnevelésből is fel lehetsz mentve.
2013. márc. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
akkor nem fáj? és mi az a varratos dolog?
2013. márc. 17. 17:47
 10/11 anonim ***** válasza:

Googlén nézz utána a fitymaszűkület műtéteknek.A doktor dönti e milyen beavatkozás szükséges.Van hogy csak vágást ejtenek a fitymán,van hogy a fitymaféket vágják el,és van részleges vagy teljes körülmetélés,ez a fityma részleges vagy teljes eltávolítása.Ha körülmetélnek akkor varrják a heget hogy gyorsabban gyógyuljon és ne vérezzen.Ha csak vágást ejtenek akkor az olyan mint egy kisebb seb és nem varrják össze.Emiatt ne izgulj a varrat eltávolítása két perc és maximum kellemetlen de nem fájdalmas.De a doki mindent elmond majd ha kérdezed.

[link]

2013. márc. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!