Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy túl kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy túl kedves vagyok és nem tudok rossz fiú lenni, így sosem leszek vonzó a lányok szemében?

Figyelt kérdés
Nem kell a kamuszöveg. Szerintem sokan rájöttünk már, hogy a lányok öszötönsen taszítónak találják a rendes, kedves, csendes fiúkat. A nagydumás, egoista, balhézósoktól nedvesednek. Ez náluk ösztönös, én is próbálnék ilyen lenni, de pia nélkül nem megy sajnos. Amikor részeg vagyok, akkor meg tapadnak rám a csajok, volt, hogy egyik kérte, hogy kísérjem haza, de sajnos túlságosan rányomultam és megijedt, a haverjai kérték, hogy váljunk szét. Persze, amíg józan és csendes vagyok, addig a lányok lekkoptatnak vagy durvább vagy enyhébb formában, míg olyan laza állatként a csaj kértem magától, hogy kísérjem haza és közben még kérdezgetett rólam egy csomó mindent és nem is volt csúny alány ráadásul. A való életben persze, jó fúként csak elutasítanak a lányok, így rájöttem, hogy a jó fiús stílusra nem buknak, hiszen ha részegen ronda srácként bejöttem annak a lánynak, akkor nem lehetek olyna ronda, sőt más lányokkal már csókolóztam is csak úgy bulikban részegen, ők elvileg nem voltak részegek vagy legalábbis tuti kevsebbet ittak, mint én.
2013. márc. 12. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Érdekes.Én mindig is tudtam normális csajokkal találkozni akinek kellettem rendesen.

Lehet én vagyok különc?!

2013. márc. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
What?Én nem vagyok se csendes se rossz fiú még is van szép barátnőm.
2013. márc. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Erősen el vagy te tévedve barátocskám!

Ez a sztereotipikus megnyilvánulás egyáltalán nem helytálló!

A "nők" nagy átlaga egyáltalán nem tolerálja ha bunkó módon viselkednek velük és ott alázzák meg ahol csak lehet.

Akik ezt szeretik azoknak az értékrendünk kicsit másra van beállva.


Téged nem azért utasítanak vissza, mert túl kedves vagy, hanem mert gyerekesen kedvesen viselkedsz.


A nőknek meg nem egy aranyos kisgyerek kell, hanem egy férfi!

Egy ízig vérig "gentleman", aki romantikus, humoros, és komoly is tud lenni a megfelelő időben, amikor megkívánja a környezet.

2013. márc. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Steel Painter, végre valaki jól látja a dolgokat.
2013. márc. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*és persze gazdag, frakkban, cilindeben és gyémántos sétapálcával menetel.
2013. márc. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jól látod a helyzetet kérdező.

A fiatalabb lányok a rosszfiúkra buknak, mert hozzájuk kapcsolják az izgalmat (ami sok esetben nem is igaz).

Az érettebb nők már jobban elfogadják a jófiúkat, csak akkor meg egzisztenciának kell lennie.

2013. márc. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én is így vok vele. biztos egy csaj sem fog viszont szeretni. bele kell törődnöm. akármilyen jó ember vagyok (azaz nem vagyok gonosz) már ezt látom magam előtt:

ez a sorsom. csak tudnám mit vétettem

2013. máj. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!