Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szép, feszes, kerek mell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szép, feszes, kerek mell ellensúlyozni tud egy borzasztó testet és arcot?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 21:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Értelmetlen visszaélésről beszélni nyilvánosan hozzáférhető adatok kapcsán. Pofátlanságról inkább, de azért ez nem a napiszar, gondolom csak keresett egy hasonló karakterű arcot.
2009. szept. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Úgy látom neked van mit tanulnod..

Ha ő felpakolta myVIP-re, akkor én lepakolhatom onnan, ha nekem épp kedvem szottyan. Körülbelül olyan, mintha belinkeltem volna akármelyik celebet.

Bár nem értem, miért akarja bárki elvárni ezt tőled, mikor arra nem vagy képes, hogy egy kérdezz-felelek oldalon a nevének megfelelően cselekedj.

Szóval ha én megkérdezek valamit, akkor te vagy arra válaszolj, vagy a neved maradjon kuss.


Mindenki egyébnek köszönöm (:

2009. szept. 15. 23:04
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam első az arc és utána jöhet a többi. És szerintem is paraszt dolog más képét egy ilyen kérdéshez betenni, még ha jogilag megengedett is.
2009. szept. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem,ha az arc csúnya akkor a mell akár szép kár nem,ellensúlyozni nem lehet.Most jön az,hogy csúnya ember nincs csak elhanyagolt és lusta.Teljes mértékben paraszt dolog belinkelni másnak az arcképét,főleg egy ilyen kérdéhez?Tisztába vagy vele mit érezne ez a lány,ha meglátná ennél a kérédsnél az önarcképét?Gondolkodj el ezen,és érezd magad a helyébe.

20/L

2009. szept. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A te fényképed kellene a döntéshez.


Más fényképét pedig tényleg nem a legjobb dolog így kitenni - az igaz, hogy jogod van rá (a többieknek: azért, mert nem másolta le, csak egy mutatót tett ki) - de tényleg nem szép tőled, hogy így idézed.


Amúgy meg a kitett képről sem lehet sokat mondani, mert az is csak egy arckép.

2009. szept. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Milyen érdekes, 21 percel ezen kérdés után szinte ennek a fordítottját kérdezték meg. A lényeg a kisugárzás, hogy meg tudd fogni az embert, ha van egy kis relativ szépséged, az nem hátrány. Nekem az volt az érzésem, hogy a te képed van kint, de ez legyen mellékes. Ha nem így van, akkor célszerűbb lett volna magadról képet kirakni.
2009. szept. 16. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!