Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú-lány barátság. Azt hiszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-lány barátság. Azt hiszem ő többet érez, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem érzek iránta úgy, viszont mint barátot sem akarom elveszíteni.

Tippek, hogy közöljem vele hogy mi csak haverok vagyunk, viszont ne bántódjon meg? Illetve túl egyértelmű se akarok lenni, mert mi van, ha én értettem félre a viselkedését.


2013. márc. 17. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Ebben a témában nem lehetsz egyszerre tapintatos és konkrét.


Megmondod neki, hogy ugye nem értett félre, csak haverok vagytok és ez így is marad részedről.


Ha félre értetted, akkor nem lesz gond... Ha pedig tényleg próbálkozott, akkor majd ő eldönti, hogy így akar-e a haverod lenni.

2013. márc. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezek szerint rosszul írtam a kérdést.

Tehát nem konkrétan közölni szeretném vele, hogy nekem mint férfi nem jön be, hanem valamit kitalálni, amiből biztos lejön neki, hogy én tényleg havernak gondolom. Ha ő is úgy gondolta eddig akkor nem lesz gond, viszont ha többet gondolt, akkor szerintem nem érez még komolyabbat és látja hogy én hogy látom a dolgot, tehát ő sem mélyül el a dologban.

2013. márc. 17. 15:56
 3/3 anonim válasza:
Ez mindenképp kényes dolog,főleg ha nagyon fontos a barátságotok. Mindenképp biztos kell.legyél benne, hogy tényleg többet érez a barátságnál, mert ha vaklárma akkor megjárod :)) szerintem jobb ha nem köntörfalazol és tisztázd vele a dolgokat. Mondd neki, hogy fontos a barátságotok, és te nem akarsz többet, de nem akarod őt elveszíteni,stb :) szerintem úgy nem lehet megoldani, hogy ne fájjon senkinek se, mindenképp rosszul fog neki esni...sok sikert! :)
2013. márc. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!