Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtünk (? )

Figyelt kérdés

Szóval már régóta tetszett az ikertesóm egyszer csók is elcsattant köztünk. Tegnap akroban voltunk haverokkal ittunk is és lefeküdtünk. De utána meg arra keltem hogy felpofoz és elsírja magát pedig esküszöm hogy nem kényszerítettem ő is akarta. Vagy más lenne a baj szerintetek?

17/F


2013. márc. 17. 15:57
1 2
 11/13 Missi_Key ***** válasza:

9 es lol


milyen neműek vagytok?

gondolom józanon másképp gondolta, és megilyedt h ti tesók vagytok ésmostmilesz meg h szüeitek megölnek e..ilyenek..sztem beszéljétek ki. az elfolytás meg elfelejtés a legroszabb amit tehettek.

2013. márc. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem kamu és nem, nem vagyok meleg. Én vagyok a fiu és ő a lány. Lehet 'barom' vagyok de nemtudok ellene tenni ha tetszik megtörtént és már nem tudok rajta változtatni. Én is gondoltam rá hogy megijedt vagy hasonló de nemtudom most biztos utál ._. lehet tényleg megkéne beszélni.
2013. márc. 17. 19:45
 13/13 Missi_Key ***** válasza:
mi lett? sikerült megbeszélni?
2013. márc. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!