Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú és lány között lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú és lány között lehet igaz, szerelem mentes barátság?

Figyelt kérdés

2013. márc. 17. 19:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
51%
Csak akkor, ha mindkettő párkapcsolatban van...
2013. márc. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. márc. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

nem!

ha mégis akkor csak haverok,de az egyik tuti többet is bevállalna.

Szóval kizárt.

2013. márc. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Lehet ha nem tetszenek egymásnak. Inkább felszínes barátság haverság lehet. Mert ha egy nagyon mély lelki barátság van akkor valószínűleg tetszik a másik hozzáállása a dolgokhoz tetszik a gondolkodása a nézetei a viselkedése és az átcsúszhat szerelembe legalább az egyik fél részéről. Mély barátság sztem nem lehet.
2013. márc. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
2013. márc. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Igen. Ez tény, nem vita tárgya. Csak az ilyen nagyon ritka és általában ilyenkor mindketten mást szeretnek.
2013. márc. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Lehet hogy van, de egy idő után az egyik fél mindig többet érezz mint a másik.

17f

2013. márc. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Lehet... így ment tönkre az egyik kapcsolatom.
2013. márc. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Pretty_Fighter ***** válasza:
Igen.
2013. márc. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy nagyon jó fiú bartátom... 1,5 évig semmi gond nem volt, de elkezdett mélyülni a barátság, közös programok, sok beszélgetés, közös utak és szépen lassan egymásba szerettünk :) Pedig az elején még külön mondtam a barátnömnek, hogy esélytelen, hogy bele szeressek annyira nem jött be...

Megismertem, megváltozott és elkerülhetetlen volt a vonzalom, pedig erősen tiltakoztunk ellene több okból is. Sokszor megbeszéltük hogy "csak barátok" hát nekem nem sierült...


Nekem az a véleményem hogy fiú és lány lehetnek haverok, de komoly mély barátság fiú és lány között egyszerüen lehetetlen :D

2013. márc. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!