Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Péntek esti történet, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Péntek esti történet, hogyan tovább? 16L

Figyelt kérdés
Pénteken elmentünk iszogatni,pár haver,meg barátnőm. Elég jól éreztük magunkat,az egyik sráccal (ismerem már régebb óta,jó ismerős) elég jól elvoltunk,úgy rémlik smároltunk, végül hazavitt volna,de valahogy nála kötöttünk ki,és ott aludtam,de nem történt semmi,csak aludtunk. Kezdek beleesni, de barátnőm szerelmes belé :S Mit csináljak?
2013. márc. 17. 21:14
1 2
 1/13 boraszrankegy válasza:
100%

1. öld meg a barátnődet

2. kúrjatok hármasban

2013. márc. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
attól függ kit akarsz: pasit vagy bnőt?
2013. márc. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hazavitt? kitalálom, 22 éves, agglegény
2013. márc. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem,17 éves.
2013. márc. 17. 21:17
 5/13 anonim ***** válasza:
akkor visszavontam, a barátnődnek meg kell érteni, hogy téged választott.
2013. márc. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
csefy, agglegényt jól tippelted, csak a kor nem jött be :D
2013. márc. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mivel vitt volna haza? Busszal vagy biciklivel?:)
2013. márc. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kössz a hasznos válaszokat :D Amúgy autóval.
2013. márc. 17. 21:32
 9/13 anonim ***** válasza:

Figyelj, megértem, hogy félsz, hogy mit szól a barátnőd, de ha a pasi téged szeretne akkor a barátnődnek ezt meg kell értenie már ha igazi barát. :)

A másik meg hogy ha a barátnőd is ott volt az iszogatásnál, hogy a francba nem szólt vagy jelzett valahogy, hogy nem tetszik neki amit csináltok?

Na de mindegy, a lényeg, hogy hajrá, én drukkolok nektek és a barátnődnek is, hogy megértse, mert ha nem érti meg akkor sosem volt igaz barát.

2013. márc. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utána szólt,hogy szemétség volt tőlem, csak ott előtte nem akar, ráadásul az ottalvós részről nem is tud :( Holnap eljönne értem a srác,de mit mondok barátnőmnek? Sehogy sem jó :(
2013. márc. 18. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!