Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezelitek a pároddal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelitek a pároddal a pénzt?

Figyelt kérdés

Nálunk nagyon nagy probléma.


Mikor mennyit ad legutóbb adott 10 ezer forintot és azt mondta hogy ha elfogy szóljak de ugyan már......

Együtt élünk már lassan 2éve.


2013. márc. 18. 11:37
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Jah és nem én vagyok az aki szorja pénz!


Régebben nekem több százezer forint megtakarításom volt.

2013. márc. 18. 11:39
 2/14 anonim ***** válasza:
33 férfi vagyok, párom kezeli az egész kasszát, jól bánik a pénzel. De mi már 11 éve együtt vagyunk
2013. márc. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Férjem kezeli a pénzt, mert nagyon ért hozzá. Amikor kérek, akkor ad. Az én kezem közül kifolyik. 7éve vagyunk együtt.
2013. márc. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

közös kassza....

Normális párkapcsolatnál közös kassza szükséges. Ha mégsem így van, akkor nem bíztok meg egymásban és a bizalom hiánya előbb utóbb a kapcsolat halálát jelenti...

2013. márc. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

És mennyit szokott adni a férjed ha kérsz?

Nem megalázó ez hogy kérned kell? Elvileg te mosol főzöl rá st és még te kérsz arra hogy ezeket biztosítani tudd neki.

Nekem ez olyan fura hogy én járok bevásárolni stb stb és ha elfogy kérjek.

2013. márc. 18. 11:46
 6/14 anonim ***** válasza:

4! igaza van

éveken keresztül én kezeltem, aztán ő csinálta, hát kiderült nem tudja, igaz már vissza sem lehet fordítani

ezt mennyi pénzt adjon Neked vele kell megbeszélned, mindenkinél más N

2013. márc. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem ad semennyit, együtt vásárolunk. Néha ő fizet, néha én, de gyakrabban ő, egyszerűen mert sokkal többet keres.

A magánjellegű kiadásainkat magunknak fedezzük (kocsi, ruhák, hobbi).

2013. márc. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem megalázó kérnem. Hónap elején megmondom mennyire van szükségem. Abból befizetem a csekkeket, meg bevásárolok. Aztán van hogy csak úgy ad, hogy menjek, vegyek magamnak valamit. :) Persze mosok-főzők-takarítok. Amikor kozmetikushoz megyek, meg fodrászhoz, akkor meg szólok, hogy ennyibe kerül és adjon rá. ő adja az anyagi biztonságot, én meg megteremtek itthon mindent. Nyugalmat, meleg ételt, lefárasztott gyereket estére és romantikát éjszakára :) Szerintem nem a közös kasszától függ, hogy mennyire bízunk egymásban :)
2013. márc. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

5hónapja költöztünk össze,az első pillanattól kezdve közös kassza van. én kb 4x annyit keresek,mint a barátom,de nem érdekel,azt akarom,hogy mindenünk meglegyen,ő pedig nem tehet arról,hogy nem fizetik meg eléggé,legalább dolgozik.

ne legyen ciki kérned. elvileg ezzel az emberrel tervezed a jövőd,nem?

2013. márc. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy a kapcsolatban

1) közös kassza van és egyikőtök kezeli. És a másik ettől a kezelőtől kér, azért mert ő látja át, hogy-hogy áll a kassza (kiadások-bevételek stb.)

2) egy valaki több pénzt keres, a másik meg Tőle kunyerál a villanyra meg új zoknira, mert az nem hajlandó betenni a közösbe a sajátját


Az 1) működőképes, a 2) teljesen tacsra viszi a kapcsolatot

2013. márc. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!