Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy csak nem akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy csak nem akarja észrevenni, hogy odavagyok érte?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy munkatársamba... már mindenki észrevette a munkahelyen csak ő nem... elég magának való típus, meg szórakozottnak tűnik.. még nem sokat beszélgettünk, észrevettem, hogy néha lopva rám néz de ennyi.. van egy szakítófélben lévő kapcsolata, annyit tudok... Velem hol kedves, hol undok... nem tudok kiigazodni rajta..

2013. márc. 18. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha már mindenki más észrevette, akkor valószínűleg inkább hülyének teteti magát, minthogy kimutassa, hogy ő is tudja mi a helyzet. Talán neki így könnyebb, talán neki is tetszel, csak előbb le akarja zárni a rossz a kapcsolatát, hogy utána összeszedje magát és őszintén kezdhessen veled (akármilyen) kapcsolatot. Vagy egyszerűen nem tud mit kezdeni az információval és ezzel hárít.

A zavart viselkedése inkább arra utal, hogy tudja ő is, hogy tetszik neked.

2013. márc. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, a válaszod, én is ebben reménykedek amit írtál!!! :)
2013. márc. 18. 13:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne kezdj munkahelyi kapcsolatba, sosem jó. komolyabban felvilágosítani, hogy merre az arra-gondolom így gondolkodik a másik illető. Nem akar veled kezdeni szerintem, és egy asztal mögül lévő felnézést ne tulajdoníts magadnak. Teljesen természetes.
2013. márc. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az meg már csak "hab a tortán", hogy attól mert valakinek van egy lezárult kapcsolata, attól még lehet kialakulóban egy másik kapcsolata.Nem hinném, hogy egy egyenes emberke bármikor is munkahelyi kapcsolatba kezdene-függetlenül attól, hogy te mit érzel.
2013. márc. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!