Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Extől kapott ékszerek. Hordjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extől kapott ékszerek. Hordjam vs ne hordjam? Ti mit tettetek?

Figyelt kérdés

Előzmény: én most 21 éves lány, ő 28 éves pasi, kapcsolatunk 2 évig tartott, nekem első komoly pasi és szerelem, neki én már a sokadik..szakítottunk augusztusban, de a két év alatt kaptam tőle egy saját készítésű gyűrűt, ami még most is nagyon tetszik, illetve az anyjától két karkötőt.


Ha ránézek az ékszerekre nincs rossz érzésem, nem nagyon jutnak eszembe emlékek. De mégis olyan "illetlennek" érzem hordani őket, holott tényleg tetszenek és ha nem lett volna a múltban jelentősége simán felvenném.


Viseljem őket szerintetek? Vagy tényleg furcsa ha az egykor annyira szerettet párunktól kapott ékszert már szingliként is viseljük? A lelkiismeretem nemet mond, de szívem szerint hordanám..


Köszi!


2013. márc. 18. 13:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szerirtnem nyugodtan hordd ha tetszenek. nincs ebben semmi rossz.
2013. márc. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Te kaptad őket, a tiéd mind. Nem is jegygyűrű, hogy jelentősége legyen vagy jelképezzen valamit. Ha tetszenek, hordd nyugodtan. Nem gáz.
2013. márc. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én is kaptam pár ruhát exemtől - ing, pólók - máig hordom őket. Ha majd lesz valaki más, aki ad újat, akkor meg majd hordd azokat, ezeket meg tedd el.
2013. márc. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11%
Visszaadnám a helyedbe az összeset-maradéktalanul.Ahogy tettem is. Egy valakiét nem adtam vissza, de annak már meg van az új tulajdonosa egy gyerek személyében-ő örökölte.
2013. márc. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik, akkor hordd nyugodtan. Én is használom azokat,amiket kaptam, eszem ágában sincs visszaadni, nem kölcsönbe kaptam őket...
2013. márc. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hordd őket bátran :)

Én is hordom az ilyen ékszereim, nem tudom, miért ne hordhatnám. Még a legelnyomóbb keleti társadalmakban is megtarthatja a nő válás után a kapott ékszereket :)

2013. márc. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem bűn, hogy szakítottál vele, viszont régen jártatok, úgyhogy ne legyen lelkiismereted.
2013. márc. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
fél évig voltam menyasszony 10 évvel ezelőtt, elég csúnya szakítás lett a vége de az eljegyzési gyűrűmet a mai napig hordom ha olyanom van, mert tetszik. :) pasik orrára nem kötöm hogy kitől van, egyébként pedig semmilyen érzés nem köt már az egykori exhez, akkor is azért tartottam meg mert tényleg nagyon szép ékszer. nyugodtan hordd, szerintem nincs ebben semmi rossz.
2013. márc. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinek ment a plusz! :)
2013. márc. 18. 21:23
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én hülye az exemtől kapott 2 arany gyűrűt behajítottam a Tiszába mikor kidobott. Nagyon bánom, eladhattam volna inkább a zaciba.


Amúgy szerintem nincs baj, ha hordod, de ha már felmerül benned a dolog, akkor szerintem mindig zavarni fog egy kicsit ha rajtad lesz.

2013. márc. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!