Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy olyan lány jár egyfolytában a fejemben, akivel talán még barátok sem vagyunk, viszont mégis vonzódom hozzá?

Figyelt kérdés
Voltatok már hasonló helyzetben?

2013. márc. 18. 15:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Én már 3éve így vagyok :S
2013. márc. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az elsőhöz:D


Belopta magát észrevétlenül a szívedbe és a lelkedbe:)

2013. márc. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen :( csak én lány vagyok és egy fiú iránt érzek így, aki ráadásul foglalt, úgy hogy esélyem sincs... Nem tudom mi fogott meg benne, nem egy álompasi
2013. márc. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

3


Foglalt pasikat hamar el lehet felejteni.

2013. márc. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire ismered a lányt? Inkább testi vonzódás, vagy lelki is?
2013. márc. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Igen, ha jön egy új, azért nem egyfolytában gondolok rá, csak zavaró, hogy még mindig eszembe jut néha :P

Kérdező: mért nem teszel valamit az ügy érdekében?

2013. márc. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Annyira észrevétlenül nem, hiszen nagyon is jól tudom, hogy mi fogott meg benne. És jelenleg úgy érzem, hogy legbelül egy ilyen lányra vágytam mindig is. Csak egyáltalán nem merek lépni előre, hiszen attól tartok, hogy csak rosszabbra fordulna a jelenlegi állapot is.


5#: Az ilyen kérdésekre inkább privátban válaszolok, mert kicsi a világ és, nem szeretném felfedni magam. :)

2013. márc. 18. 15:51
 8/26 anonim ***** válasza:
47%

7


"Csak egyáltalán nem merek lépni előre, hiszen attól tartok, hogy csak rosszabbra fordulna a jelenlegi állapot is. "


Az őszinteség és egyenesség mindig győzelmet hoz.

2013. márc. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
Privi?
2013. márc. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Ugyan ez, csak lány vagyok. Vagyis barátok voltunk (osztálytársam), de nem is közeliek. Napi szinten beszéltünk, legalább 1-2 mondatot mindig. Most pedig szerintem rájött, hogy tetszik nekem, mert nem nagyon szól hozzám. Néha hetekbe telik mire mond valamit. Én persze kerülöm, és igyekszem rövidre fogni, ha beszélünk. Most pedig úgy tűnik, mintha ő is elkezdtett volna kerülni...
2013. márc. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!