Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Még gimi elsőben találkoztam egy sráccal, aki külsőre is nagyon bejön, de van benne valami, ami senki másban nincs meg, és igazából meg sem tudom fogalmazni, mi az. 3 év után átment másik suliba és azóta (1 éve) nem láttam, de azóta sem telt el nap (óra..), hogy ne gondoltam volna rá. Pedig amikor egy iskolába jártunk, akkor is alig beszéltünk két szót. :(

18/L



2013. márc. 18. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen normális.

De ideje lenne egy másik fiút keresni

2013. márc. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat és közben elfelejt élni"

2013. márc. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális, de mivel én sem vagyok normális, a véleményem nem adekvát.
2013. márc. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem T.Zs. a monogrammod?
2013. márc. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem.
2013. márc. 18. 18:22
 6/9 anonim ***** válasza:

Az kár.

Amúgy normális,de vagy keresd meg,vagy próbáld meg elfelejteni.

2013. márc. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De már nem is találkozunk.. csak facebookon vagyunk ismerősök.. ott meg elég fura lenne ráírni csak úgy. Főleg, hogy gyakorlatilag nem is ismerjük egymást.
2013. márc. 18. 18:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Te tudod,de akkor ezen fogsz rágódni még egy jó darabig.
2013. márc. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok, de úgy gondolom, hogy nem kell erőltetni azt, hogy elfelejtsem. Tudom, hogy nem lehet köztünk semmi, de jó érzés olyat érezni, ami nagyon ritka az emberek életében. Ha úgy kell lennie, akkor biztosan együtt leszünk, de ha mást szánt nekem az élet, akkor előbb-utóbb azzal a valaki másal találunk egymásra.

25L

2013. márc. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!