Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted mik a legfontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted mik a legfontosabb belső tulajdonságok, hogy néz ki álmaid férfija/nője?

Figyelt kérdés
kort és nemet is lécci
2011. ápr. 25. 00:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan felfogása legyen az életről, annak értelméről, a boldogságról, vallásról, szexről.
2011. ápr. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
bocs lemaradt 20/F
2011. ápr. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Álmaim férfija határozott, nyugodt, céltudatos, nagyon intelligens, toleráns, kedves, humoros és van valami haknija, amit egyedül én tudok csak elfogadni, és ezért választ engem:D Tényleg annyira túlidealizált, hogy nem tudom miért kellenék neki. Ezért ezekből a tulajdonságokból csak mennyiségileg engedek, szerencsére sokszor együtt járnak, kéz a kézben, így pl. egy intelligens ember általában toleráns is.
2011. ápr. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
20/L voltam.
2011. ápr. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
szeressen, és én is tudjam őt szeretni... 19/F
2011. ápr. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Belső tulajdonság: kedves, megértő, hűséges, őszínte, aranyos, megbízható, nem beképzelt, nem kétszínű, értékelje a jót, szeressen, ne legyen részeg, bocs hogy belsőből sokat írtam

Külső: barna haj, kék szemel álomba illő számomra, de nem ez dönt nálam

2011. ápr. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
ja kimaradt a belső tulajdonságokból a humor:P
2011. ápr. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ez elég fura, mert én egy elég vad, nagyszájú lány vagyok, de az ideálom talán ilyesmi lenne belülről:


-vicces, de tud komoly is lenni

-szerény

-nyugodt

-kedves

-őszinte


Engem például egyszerűen begerjeszt ha egy fiú utálja a cigit, vagy éppen remekel a suliban... :D

2011. ápr. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
00:19-cel majdnem mindenben egyetértek, egyet kivéve. Engem nem zavar, ha néha iszik a az álompasim.
2011. ápr. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

00:20 egyetértek:D

bátyám haverja gyógyszerész, rá is izgultam a témára, egyszerűen tetszik, ha egy fiú nem csak szimplán okos hanem szuperokos...

2011. ápr. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!