Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találhatok normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok normális kinézetű leszbi vagy biszex lányokat?

Figyelt kérdés

Keresgéltem a facebook oldalon vagy több más ilyen helyeken,de mind csúnya volt.Tele pirszingekkel,vagy éppen le volt vágva a haja tökig és lilára volt befestve.Meg fiatal lányokat sem találok...

15/L



2013. márc. 19. 14:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Neked mi a normális?:)
2013. márc. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
én is jelen vagyok, 16/l/l BP-ről, ha gondolod, írj rám, linkelek face-t :))
2013. márc. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
írhattok 20/L
2013. márc. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
én biszexuális vagyok.17 éves. érdekel?
2013. márc. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
nem
2013. márc. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
hát én biszex vagyok, van pc-m de nem vagyok fiús:) azt nem tudom h csúnya vagyok-e vagy sem, nyilván ezt én nem tudom megítélni:) de én is nézegettem oldalakt és tényleg 30plusszos nők voltak többségben, nem tudom miért :S ha gondolja valaki írhat nekem is :) L18
2013. ápr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Ha még nem késő léci írjatok rámXD
2013. ápr. 12. 23:00
 18/19 anonim válasza:

igen, ez tenyleg eleg szubjektiv. de egy kerdes:D ez valami szabaly, hogy a leszbiknek es biszexeknek animefanoknak kell lenniuk?:) enis eleg valogatos vagyok, es szerintem nem igaz, hogy csak a belso szamit. dehogy. mindenki a kulsore megy, hisz, nem eleg hogy jofej, vonzodnod is kell hozza.

Es mivel, en azert, nem vagyok bekepzelt, egesz csinos vagyok, es teljesen lanyos, senki nem mondana meg rolam, hogy mi az identitasom:) amugy. es azert elvarom, a masiktol is, hogy ne egy alja csaj legyen, es jol nezzen ki:) es sokmindenki titkon ugyanerre utazik , csak nem mondja el:)

2013. máj. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
nem,nem kell.De amúgy szeretem az animét ^^
2013. máj. 4. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!